Arkadaslar merhabj ben bu ülkeye yeni geldim türkiye'ye gerçekten cennet gibi bir ülke ama insanları neden böyle?

Siz türkiye vatandası olarak hoşgörülü saygılı olmanız gerekmiyor mu? Saygılı iyi insan sayısı çok az ve erkekler kızlar hep aşşağılayıcı ve egolu kendilerini bir şey sanıyorlar sürekli ergen denir sanırım ergen ergen espriler yapıp gülüyorlar IQ eksikliği var sanırım anlayamadım? Neden böyle bu ülkenin insanları?

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• begenmiyosan hadi ordan git kendi ulkene ne diyek adamim ben adanali bir kisi olarak al pasaportunu geldigin, gibi git ulkene

0|0
    1|1
    • 16gün

Ben türküm yurtdışında yaşıyordum. Beğenmiyorum diye bir şey demedim çok kabasın. Siz de hiç hoşgörü ve saygı yok. Sadece yerler çöp dolu pislik içinde bu ülke biraz saygılı düzgün yaşasanız keşke!

• 16gün

aynen dedign gibi ya manyak burdakilleer kafayı yemişler

• 16gün

neys3 oylede olsa boylede olsa mabak huylu huyundan vazgecmez boyle gorduk boyle yapiyok fazla ulkemi ele vermek istemiyorumm

• Yeni gençlik ülkeyi temsil etmeyi bilmiyor takılma

0|0
    0|0
    • 16gün

bu ülkede çok akıllı bilgin insanlarda var ama onlarda çok egolu ben anlayamadım ya. Türkiyeyi çok güzel biliyordum insanlarını ama öyle değilmiş inşallah geri döneriz bu ülkeden. Mustafa Kemali çok seviyorum bu arada ama hiç yakışmıyor bu millet Atatürk gibi bir lideri haketmiyo

• Dahaaaa çok yenisin birrrrr sürüüü şey görüceksin canım 🙃🙃

0|0
    0|0
    • 16gün

bu ülkede çok akıllı bilgin insanlarda var ama onlarda çok egolu ben anlayamadım ya. Türkiyeyi çok güzel biliyordum insanlarını ama öyle değilmiş inşallah geri döneriz bu ülkeden. Mustafa Kemali çok seviyorum bu arada ama hiç yakışmıyor bu millet Atatürk gibi bir lideri haketmiyo

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...