Babam işe girmemi istemiyor çalışmamı istemiyor. Ne yapmalıyım sizce?

babam işe girmemi istemiyor çalışmamı istemiyor düzgün iş yok diyor insanlar çakal kötü vb şeyler diyor sonuna kadar hak veriyorum babama ama parayada ihtiyacımız var durumumuz pek iyi değil ama babam yinede çalıştırmiyor onu nasıl ikna edebilirim sizce düzgün bir yer bulmaya çalışıyorum ama bana düzgün gelen babama nedense gelmiyor napicam

0|1
4|26

Erkekler Ne Diyor 26

• Kurumsal firmalarda iş aramaya yönel derim.

0|0
    0|0
    • 22gün

lise mezununa ve hiç calismamis birine niye iş versinler diyorum bide hep tecrübe tecrübe

• 22gün

Hep vasıflı elaman çalıştırmıyor şirketler. Temizlik, getir götür, yemek, ikram işlemleri içinde elemana ihtiyaç duyuluyor.

• 22gün

babam istemiyor işte

• ılla calısmak ıstıyorsan guvenlı bır yer bul madem.. mesela sadece kadınların calıstıgı bır suru sektor var

0|0
    0|0
  • Haklı.

0|0
    0|0
  • Paranı veriyorsa napıcan çalışıp

0|0
    0|0
  • Calısma

0|0
    0|0
  • İşi baban bulsa

0|0
    0|0
  • İkna etmeye calis.

0|0
    0|0
  • Helal sana be.

0|0
    0|0
  • Meslek lisesi mezunusundur umarim

0|0
    0|0
    • 22gün

Evet

• 22gün

Ben de giricem basarilar işkura basvur mutlaka sana is bulana kadar issizlik maasi veriyorlar asgari ucretten

• 22gün

Ne yapicam işkura iş için basvurudm ama işsizlik maasi duymadim kime veriyo

• Babanın sözünü dinle doğru söylüyor adam

0|0
    0|0
    • 22gün

biliyorum ama durumumuz iyi değil ona yardım etmek istiyorum 1300 en az maaş bende eve katkı sağlamak istiyorum

• 22gün

Güvenilir bir yer bulmaya çalış o zaman

• Çünkü biliyor kızlara, kadınlara ne tür muameleler gösterildiğini. Ya da kadınların, kızların neler yaptığını...

0|0
    0|0
  • Şükret bir baban var. Sadece o ortamlarda kanı bozuk binlerce erkeğin kızını taciz etmemesi için çabalıyor. Bazı duyguları hiç yaşama

0|0
    0|0
    • 22gün

haklı babam sonuna kadar ama durumumuz yok o hasta ona katkı sağlamam lazım

• 22gün

Ne alaka bazı duyguları hiç yaşama derken, çalışma diyorsun yani.

• 22gün

@muratcelikcan babasını erken yaşta kaybetmesin demek istedim baba varken değerini bilsin. Hasta ama en azından ufak bir iki iş ile destek ol ama yanından ayrılma bence

• ne iş yaparsın sen meslek nedir yani?

0|0
    0|0
  • İyi akşamlar diliyorum. Babanızın ellerinden öpüyorum. Helal olsun babanıza. Doğru bir tespit ancak maddi açıdan sıkıntılar var ise babanızın mutlaka bir planı vardır diye düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • Resmi yerlerde pek bir şey olacağını sanmıyorum. Lc waikiki de felan bir sürü kız çalışıyor mesela

0|0
    0|0
  • bayan terzileri ya da bayan kuaförleri olabilir.

0|0
    0|0
    • 22gün

dedim kouforde kadınlar kötü şeyler konusuyormus oraya ne tür kadınların gittiği belliymis

• 22gün

yaparım ama kimse eve çocuk vermiyor aradım kadını deneyimlimisiniz diyor bide kendi evinde bakma benim burda bak diyor işten gelene kadar babam baskasinin evinde ne işin olacak dio kocasi gelcek elin adamı gelcek evde cocukla yanlız dio

• 22gün

Baba da babaymış valla gurur yapmış o zaman :)

• baban haklı

0|0
    0|0
  • Sana güvenmiyor da ondan.

0|0
    0|0
  • sen okuyormusun acaba?

0|0
    0|0
    • 22gün

hayır durumumuz yeterli gelmedi gidemedim universiteye

• 22gün

vakıf üniversitelerini tercih ettin mi en azından fazla para gitmezdi.

• para iste dur vermeyince bırakta çalışam de

0|0
    0|0
  • Dua et.

0|0
    0|0
  • Baban dogru demis

0|0
    0|0
  • kır dizini otur evinde baban bakar size

0|0
    0|0
  • Kurban ol böyle babaya

0|0
    0|0
    • 22gün

tabikide ama paramiz yok anlamiyormusunuz paraya ihtiyac var ama calistirmiyor kendide hasta kanser hala çalışıyor ya siz ne kadar tuhafsiniz sizden akıl isteyende kabahat ben zaten babam kötü biri mi dedim bak orda hakli yazıyor HAKLIII

• 22gün

Işkura yazılıp işsizlik maaşı alabilirsin

• ata sözü her zaman dinlenmeli

0|0
    0|0
  • Babadır, yediremez belli bir saatten sonra eşinin çocuğunun çalışmasını. Babadır güvenemez kimseye konu biricik kızıysa. Babadır o ne yaparsa ne derse ne kadar eleştirsekte vardır bir bildiği.. Çalışacaksan sadece büyük firmalarda çalışma teklifi sun Burgerkink waikiki makro gibi vede evine yakın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yardımcı olmak istiyorsun sende haliyle ama baban çevreye güvenmiyor anlaşılan

0|0
    0|0
  • etraf kotude yani denemeden bilemezsinki. eger ise girmemi istemiyosan bana 2000 ver aylik de sksk

0|0
    0|0
  • Düzgün bir yer bulduğundan emin olduktan sonra babanı götür iş yerne ikna et

0|0
    0|0
  • Düzgün yer aramaya devam et babanın da beğeneceği. Ya da tanıdığın yok mu oonlar ayarlasin o zaman izin verir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...