Babam işe girmemi istemiyor çalışmamı istemiyor. Ne yapmalıyım sizce?

Gizli Üye
babam işe girmemi istemiyor çalışmamı istemiyor düzgün iş yok diyor insanlar çakal kötü vb şeyler diyor sonuna kadar hak veriyorum babama ama parayada ihtiyacımız var durumumuz pek iyi değil ama babam yinede çalıştırmiyor onu nasıl ikna edebilirim sizce düzgün bir yer bulmaya çalışıyorum ama bana düzgün gelen babama nedense gelmiyor napicam
Babam işe girmemi istemiyor çalışmamı istemiyor. Ne yapmalıyım sizce?