Babam işe girmemi istemiyor çalışmamı istemiyor. Ne yapmalıyım sizce?

babam işe girmemi istemiyor çalışmamı istemiyor düzgün iş yok diyor insanlar çakal kötü vb şeyler diyor sonuna kadar hak veriyorum babama ama parayada ihtiyacımız var durumumuz pek iyi değil ama babam yinede çalıştırmiyor onu nasıl ikna edebilirim sizce düzgün bir yer bulmaya çalışıyorum ama bana düzgün gelen babama nedense gelmiyor napicam

0|1
426

En İyi Erkek Görüşü

• Babadır, yediremez belli bir saatten sonra eşinin çocuğunun çalışmasını. Babadır güvenemez kimseye konu biricik kızıysa. Babadır o ne yaparsa ne derse ne kadar eleştirsekte vardır bir bildiği.. Çalışacaksan sadece büyük firmalarda çalışma teklifi sun Burgerkink waikiki makro gibi vede evine yakın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Düzgün yer aramaya devam et babanın da beğeneceği. Ya da tanıdığın yok mu oonlar ayarlasin o zaman izin verir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

• Dua et.

0|0
    0|0
  • Haklı.

0|0
    0|0
  • ılla calısmak ıstıyorsan guvenlı bır yer bul madem.. mesela sadece kadınların calıstıgı bır suru sektor var

0|0
    0|0
  • Kurumsal firmalarda iş aramaya yönel derim.

0|0
    0|0
    • lise mezununa ve hiç calismamis birine niye iş versinler diyorum bide hep tecrübe tecrübe

• Hep vasıflı elaman çalıştırmıyor şirketler. Temizlik, getir götür, yemek, ikram işlemleri içinde elemana ihtiyaç duyuluyor.

• babam istemiyor işte

• Paranı veriyorsa napıcan çalışıp

0|0
    0|0
  • İşi baban bulsa

0|0
    0|0
  • Calısma

0|0
    0|0
  • baban haklı

0|0
    0|0
  • Meslek lisesi mezunusundur umarim

0|0
    0|0
    • Evet

• Ben de giricem basarilar işkura basvur mutlaka sana is bulana kadar issizlik maasi veriyorlar asgari ucretten

• Ne yapicam işkura iş için basvurudm ama işsizlik maasi duymadim kime veriyo

• Çünkü biliyor kızlara, kadınlara ne tür muameleler gösterildiğini. Ya da kadınların, kızların neler yaptığını...

0|0
    0|0
  • İkna etmeye calis.

0|0
    0|0
  • Helal sana be.

0|0
    0|0
  • Sana güvenmiyor da ondan.

0|0
    0|0
  • Babanın sözünü dinle doğru söylüyor adam

0|0
    0|0
    • biliyorum ama durumumuz iyi değil ona yardım etmek istiyorum 1300 en az maaş bende eve katkı sağlamak istiyorum

• Güvenilir bir yer bulmaya çalış o zaman

• Şükret bir baban var. Sadece o ortamlarda kanı bozuk binlerce erkeğin kızını taciz etmemesi için çabalıyor. Bazı duyguları hiç yaşama

0|0
    0|0
    • haklı babam sonuna kadar ama durumumuz yok o hasta ona katkı sağlamam lazım

• Ne alaka bazı duyguları hiç yaşama derken, çalışma diyorsun yani.

• @muratcelikcan babasını erken yaşta kaybetmesin demek istedim baba varken değerini bilsin. Hasta ama en azından ufak bir iki iş ile destek ol ama yanından ayrılma bence

• ne iş yaparsın sen meslek nedir yani?

0|0
    0|0
  • İyi akşamlar diliyorum. Babanızın ellerinden öpüyorum. Helal olsun babanıza. Doğru bir tespit ancak maddi açıdan sıkıntılar var ise babanızın mutlaka bir planı vardır diye düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • Resmi yerlerde pek bir şey olacağını sanmıyorum. Lc waikiki de felan bir sürü kız çalışıyor mesela

0|0
    0|0
  • bayan terzileri ya da bayan kuaförleri olabilir.

0|0
    0|0
    • dedim kouforde kadınlar kötü şeyler konusuyormus oraya ne tür kadınların gittiği belliymis

• yaparım ama kimse eve çocuk vermiyor aradım kadını deneyimlimisiniz diyor bide kendi evinde bakma benim burda bak diyor işten gelene kadar babam baskasinin evinde ne işin olacak dio kocasi gelcek elin adamı gelcek evde cocukla yanlız dio

• Baba da babaymış valla gurur yapmış o zaman :)

• Baban dogru demis

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 3

• Yardımcı olmak istiyorsun sende haliyle ama baban çevreye güvenmiyor anlaşılan

0|0
    0|0
  • etraf kotude yani denemeden bilemezsinki. eger ise girmemi istemiyosan bana 2000 ver aylik de sksk

0|0
    0|0
  • Düzgün bir yer bulduğundan emin olduktan sonra babanı götür iş yerne ikna et

0|0
    0|0
Yükleniyor...