Kendimi çok değersiz hissediyorum. Nasıl kurtulurum bu durumdan?

Niyeyse çevremdeki herkese iyi ve kibar davranmama rağmen insanlar beni sevmiyor.
İşleri düşünce benimle konuşuyorlar.
Aşk hayatından hiç bahsetmiyorum bile. Arkadaşlarımla bile aram böyle...
Kimse bana değer vermiyor, kimse benimle samimiyet kurmak istemiyor. Sadece işleri varsa benimle konuşuyorlar.
Üniversitede notlar, normal arkadaşlarım bir şeye ihtiyaçları olunca, ailemse beni sorunlu biri ilan ediyor. Sevgilim yok ama varken de sadece güzel şeylerden konuşmak istiyordu. Hiç sorunlarımı dinlemezdi.
Niye bu kadar değersiz görülüyorum?

0|1
8|12

Erkekler Ne Diyor 12

• Günümüzde maalesef insanlar günlük amaçlar peşinde koşuyor. Yani senin yardımına ihtiyacı var seni adeta kullanıyor (ama onun dilinde sana sadece masumca danışıyor) daha sonra seni tamamen unutuyor ta ki bir daha sana ihtiyacı olana kadar. Kim varsa seninle samimiyet kurmayan, seni resmen kullanan onlara kesinlikle mesafe koymalısın. Mesela notum yok de, kısa kes kısa cümleler kullan, gerekirse biraz kaba ol ama böyle insanları hayatından çıkar. İyi bir insansan, kibarsan, iyi niyetliysen inan ki gerçek anlamda arkadaşın olacaktır. Haa, ayrıca daha önceden sevgilin de olmuş. Daha ne işte. Tamam o doğru insan olmayabilir, sadece +'larla yaşamak isteyen sorunlardan kaçan birisi olabilir ama bu ileride olmayacağı anlamını taşımıyor. Dediğin özelliklere sahipsen mutlaka seni de fark edecek biri olacaktır.

1|0
    0|0
  • Bak eğer bir insan gerçekten değer verip alamıyorsa bu kendisinden kaynaklanıyordur çünkü insanlar erişilmez insanların peşinden gider ihtiyaç duyar kendini ucuz etme ne olursa olsun yanlarından olduğunu hissettirme biraz da uzak dur böylelikle değerin yokken anlaşılır.

1|0
    0|0
  • Yazik cok yazik menfaatci olmus herkes sen takma bosver sen kendine en buyuk degeri ver sana verilen deger kadar karsindakine deger ver

1|0
    0|0
  • Bnzer bir dertte bnde var burcumdan dolayı ister sevgilim ister arkadasm o kadar cok dert dinlerimki anlatamam hç sıkılmadan herkese elimden geldiince yardmcı olmak bişeri paylascagı dost olmak istıom ve bu kpnuda malesef balık burcu frenlenemıo kendimi fotoma baknca o kadar çirkin görüyormki bazen bn insanmıyım acaba dediğim bile oluo son 4 senedr bisürü kız kankm var ama tek bitane sarılıp doyasıya kucaklıcagm bir bebekmiş onunla ilgilenebilceğim bir hatunum yok ailem desen yasın kaç oldu artkgıtte azda eşin kahrını çeksin dio çevre desen aynı işi düşünce nerdsn napıon cok nadirdir ya da canları cok sıkkın eglence yaratck biri lazmsa bn çagırılırm fazla dürüstüm fazla iligiliym bundanda cok kaybedıom hatta hep kaybedıom ama bıkmadsn savasmya dewam edıomda sonu nereye gtcek merak edıom

0|0
    0|0
    • 23gün

yükselenim başak ondan mı ben de böyleyim ki aaa

• değersiz hissetmen normal çünkü insanlarda sevgi kalmadı

1|0
    0|0
  • Bu senden kaynaklanıyor her şeye temiz bakarsan bu duruma geçmek normal

1|0
    0|0
    • 23gün

İyi niyetle bırakmayı bırakırsan işler değişir böyle olmaz hepsi sana karşı farklı bkacak

• Senle alakalı değil düzgün insanlarla iletişim kur

1|0
    0|0
  • değer verene değer ver sende

1|0
    0|0
  • Yalnız değilsin

1|0
    0|0
  • Sana değer veren biri çıkar elbet

1|0
    0|0
  • Aynanın karşısına geç "Değer Sizsiniz, Değer Sizsiniz,..." de 50 defa.
    Birileri görüp deli mi bu derse. "Deli Sizsiniz" diye devam et.

Kesin çözüm. Uygulamadan gelme.

0|0
    0|0
  • Fargo dizisini izle diyeceğim de katil olmandan korkuyorum..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kimse değersiz değildir. İşinin düşmesi bile bir değer aslında ancak bundan rahatsız oluyorsanız "Hayır" deyin. Bende sizin gibiyim neredeyse. Arkadaşlarım tarafından "Yardım Merkezi" gibi görüldüğümü düşünüyordum. Bir gün bardak taştı, hepsinden kurtuldum. Mutluyum. En azından değersizlik hissi ortadan kalktı.

1|0
    0|0
  • Herkese çok değer verip kibar davrandığın için muhtemelen. Kişisel sınırını ihlal ettirmişsin. Bir süre tersini yap.

1|0
    0|0
  • boşver insanlar kıymet bilmiyor çıkar karşına adam gibi insanlar elbet sabret

1|0
    0|0
  • hep iyi davranma yeri geldiğinde sg demeyi bil ben arkıma hergün sövüyorum uzaklaşıyomu hyr sdfg yakınlaşıyo daha çok sjsjsj mesela ''lan anına kduğum gerzekalı malll Allah ın cahili '' diyorm sjsjsj yakınlaşıyo bana böyle geçiniyoz

0|0
    0|0
  • İyi niyet kullanılır olduğundan beridir ben de bu hissi yaşıyorum 😔

1|0
    0|0
  • offf bende de ayni dert var yani bendeki hissiyat sadece

1|0
    0|0
  • Bende senin gibiyim arkadaşım :(

1|0
    0|0
  • Aynı durumdan muzdarip im bende ve alıştım artık aşk konusunda zaten hep sıfır 😔

1|0
    0|0
Yükleniyor...