Lise hayatım tam bir hüsran. Son senemde de yaşadığım durumlar beni iyice yıprattı, önümü göremiyorum. Ne yapacağım?

İstediğim meslek doğrultusunda yanlış okuldayım (sağlık mes.) Dahası yanlış arkadaşlıklar kurup hayat dersleri aldım. Yaptığım planları adamakıllı ders çalışıp da yoluna koyamıyorum. Dershaneye gittiğim halde staj-okul yorgunluğundan verim alamıyorum. Aileme de üzülüyorum. Kimseye bir yanlış yapmadığım halde kurnaz kişilikler üzerime oynuyor. Bu 4 yıl üzerimde hep bir iz kalacak gibi hissediyorum. Hiçbirini ne görmek ne duymak istiyorum. Hayatım hakkında aldığım kararları artık sağolsunlar okuldakiler de dahil, hayal olduğuna inandırıldım. Kapasiteleri hakkında yorum yapmak haddime değil ama haketmediğim bir sınıfta geleceğimi mahvoldu. 1 yil daha kalip istediğim bölümü kazansam dahi bu iğrenç arkadaşlık ve tümüyle okulun haberdar olacağı üstelik inanamayacak olmaları tekrardan beni delirtiyor. En yaptığı şeyse avazım çıktığı kadar susmak. Kimseyle yüz göz olmak istemiyorum, nihayetinde Allah büyük. Korkum geleceğimi karartmaktan başka birşey yapmıyor.

0|1
3|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 3

• :((( benimde oyle canım. senin en azindan son senen. olumlu bakmaya calis. birdaha gostermesin hayirli degilse Allah onlarin yuzlerini

0|0
    0|0
  • bu okulda degil sadece hayatta her zman karsina cikabilecek insanlar sabret bence yanlis dusunuyosun

0|0
    0|0
    • 23gün

Acayip doldum. Bir hata yapsam telafi edecek insanım fakat kimseye birşey yapmadım. Hasetlerinden şaşırmışlar

• 23gün

salla ya bu kadar takarsan olan sana olur sana hasetlik yapan arkadaşlarını tersle at

• lise tam bir felaketi bendede ama ya ailesi yuzunden

0|0
    0|0
Yükleniyor...