Nasıl olgun olunmaz?

Herkese merhaba, sorum şu. Örnek üzerinden gidecek olursam, bizim sınıfta her sınıfta olduğu gibi bir ana grup var. Erkek grubu ve kızlar falan da var. Yan sıramda oturan arkadaşımı çağırıyorlar sohbet falan ediyolar, ben duruyorum ama bakmıyolar bile. Geçen gün Çekirdek alıp sınıfa gelmişler ama yanımdaki kıza daha fazla ister misin diye sorarken, bana ikram bile etmediler. Sınıfta kendimi gerçekten anne gibi hissediyorum ve hayatımdaki en boktan duygu bu sanırım. Yani yaşıtlarıma bakıyorum, hep çılgın neşeli hareketlerini kontrol etmeden istedikleri gibi yaşıyorlar. Bana bakıyorum, olgun bir tavrım var ve bu benim hiç hoşuma gitmiyor. Gerçekten her şeyi etkiliyor ve kendimi 40 yaşında gibi hissediyorum. Yaptığım çocuksu hareketler hemen farkediliyo gibi geliyo ve çok üzülüyorum evde hergün ağlıyorum. Yaşım 13 küçüksün falan demeyin gerçekten çok üzülüyorum. Sizce bu drumu nasıl düzeltebilirim lütfen lütfen lütfen yardım edin :'(

0|1
2|1

En İyi Kız Görüşü

• O durum bende de vardı. Inanır mısın pek cok insanla sohbet edebiliyorsun, 40 yaşındaki insan bile keyif alır sohbetimden, cocuksu gelmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Aile terbiyen ve kişiliğin. Yönetici olcaksın ilerde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...