Ben ne yapcam ya bıktım artik valla?

4 sene olacak konuşuyoruz ama 1 senedir zorla konusuyorum takti birakmiyor tamam maddi birazda manevi her alanda yanımda oldu derslerime bile yardım etti ama artik istemiyorum yani benim suçum ne burda? Diyor zorla konusacaksın zorla konusuyorum ama olmuyor iskence gibi her yerden engelliyip siliyorum onun yüzünden face bile kapattım sırf az rahat biraksin diye diyorum aileni ararim diyor ararsan seni inim inim aglatirim intikam alirim diyor bazende acıtasyon yapıyor bazen diyor kimsem yok benle konuş diyorum sabret sabret Ağlıyorum rahatliyorum zaten bir sürü sorunum var bide bunla ugrasiyorum bide diyor ki wp de konuşuyorsun baskalariyla baskalariyla buluşuyorsun benlede yapcaksin 3.5 senemi caldin geri verebilir misin diyor sana o kadar şey yaptım diyor o kadar uzun ki anlatsam roman olur bir ara ona buna beni sorup denetleriyordu kız kardesime bile s... seni dedi sinirle diyorum kardesime bile oyle dedin hangi yüzle yazıyorsun diyorum tahriklerine dayanamadım falan filan diyor ben nedense artik sevdigini düşünmuyorum hırs oldu şimdide buluscaksina takti istanbula gelecegim diyor buluscan ben bir kere bile göremedim diyor ailesiyle tehdit ediyorum yine anlamiyor bunun derdi ne dayanamiyorum artık

Güncellemeler:
19gün Ben aslinda korkmuyorumda vicdan cok yapıyorum ihanet gibi de geliyor oda acindirdirnca kendini iyice gidiyorum
19gün annemde biliyor bu arada

0|0
8|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Salla muhatap olma birlikte oldunuz mu peki

0|0
    0|0
  • Seni yalnız sanıyor galiba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ailene anlat cok gec kalmadan yoksa cok pisman olursun ailenden korktugunuda senin ondan korktugunuda belli etme ona arkanda bir ailenin oldugunu bilsin sana zarar veremicegini anlasin ama ailenden gizlersen tek basina hareket edersen daha kotuye sarar is birde eger gercekten psikopat biriyle tek basina bas edemezsin

0|0
    0|0
  • Şikayette bulunsana kızım bunun sonu tehlikeli, ne bekliyorsun?

0|0
    0|0
  • Psikopat mı bu

0|0
    0|0
    • 19gün

bilmiyorum ya

• 19gün

Numaranı degıs görüşme tamamen kes iletısımı korkma yaa o korktuğunu bildiği ıcın ileri gidiyo bence

• ev adresini biliyormu? bilmiyorsa numarani deyiwtir, butun hesaplarda bloke et

0|0
    0|0
  • bence arkadaşın sorunları var sal gitsin. hiçbişey yapamaz. böyle bir insanlada ömür geçmez zaten

0|0
    0|0
  • O haberlerde gördüğümüz kadın cinayetleri varya hani? Hep bu şerefsizlerden ve boyun eğen kadınlardan dolayı oluyor işte. Boyun eğmeyeceksin kardeşim. Bir erkeğin karşısında ne olursa olsun ezilmeyeceksin. Böyle yaparsan bunun devamı mutlaka gelir böyle kalmaz yani. Kendi ailene anlat durumu. Ya da git polise şikayetçi ol. Çünkü bu olay resmen taciz boyutuna girmiş artık. Bir an önce bir şeyler yapmalısın

0|0
    0|0
  • kardeş aynısını yaşadım sabret Allah belasını versin böylesin pislik ruh hastası onun gibiler 😓😓😓😓

0|0
    0|0
    • 19gün

ne yaptın

• 19gün

sağlık sorununu bahane ettim ama gerçekten hasta oldum onun yüzünden bir pazar 250 mesaj attı 152 defa aradı insatagrami Facebooki twitteri kapattim Watshaptan engellesim 21 gundur ayriyiz. kardeşlerime engelledittim
      10 güne de numara mi degiscem. yakın bir erkek arkadaşına ya da akrabini konustur onla dehtit etsin gerekirse

• 19gün

benim kafadansin taviz tabisi doğurur yapma

• Nerden tanıştınız?

0|0
    0|0
    • 19gün

sosyal medya

• 19gün

Aynı hataya bende düştüm az kalsın ağzıma sıçıyordu it. telefon hat felan değiştir engelle her yerden

Yükleniyor...