Ben ne yapcam ya bıktım artik valla?

4 sene olacak konuşuyoruz ama 1 senedir zorla konusuyorum takti birakmiyor tamam maddi birazda manevi her alanda yanımda oldu derslerime bile yardım etti ama artik istemiyorum yani benim suçum ne burda? Diyor zorla konusacaksın zorla konusuyorum ama olmuyor iskence gibi her yerden engelliyip siliyorum onun yüzünden face bile kapattım sırf az rahat biraksin diye diyorum aileni ararim diyor ararsan seni inim inim aglatirim intikam alirim diyor bazende acıtasyon yapıyor bazen diyor kimsem yok benle konuş diyorum sabret sabret Ağlıyorum rahatliyorum zaten bir sürü sorunum var bide bunla ugrasiyorum bide diyor ki wp de konuşuyorsun baskalariyla baskalariyla buluşuyorsun benlede yapcaksin 3.5 senemi caldin geri verebilir misin diyor sana o kadar şey yaptım diyor o kadar uzun ki anlatsam roman olur bir ara ona buna beni sorup denetleriyordu kız kardesime bile s... seni dedi sinirle diyorum kardesime bile oyle dedin hangi yüzle yazıyorsun diyorum tahriklerine dayanamadım falan filan diyor ben nedense artik sevdigini düşünmuyorum hırs oldu şimdide buluscaksina takti istanbula gelecegim diyor buluscan ben bir kere bile göremedim diyor ailesiyle tehdit ediyorum yine anlamiyor bunun derdi ne dayanamiyorum artık

Güncellemeler:
Ben aslinda korkmuyorumda vicdan cok yapıyorum ihanet gibi de geliyor oda acindirdirnca kendini iyice gidiyorum
annemde biliyor bu arada

0|0
82

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...