Hukuk okuyorum ve bıktım artık. Bir amacım yok gibi. Lütfen yardım edin?

Hukuk fakültesine isteyerek gittim. Ama gelin görün ki artık bıktım bu bölümden. İnsanlarla anlasamiyorum. Sürekli sorun çıkıyor. Bu yüzden tek eve çıkasım var ama ailem maddi yönden buna izin vermiyor.
Niye hep böyle oluyor. Her şeyi kafaya takıyorum. Ben ne umutlarla geldim bu bölüme.
Şimdi ise hayatimin en kötü günlerini yaşıyorum. Hiçbir zaman hayatta mutlu olamadim.
Zevk almak istiyorum. hayattan ama olmuyor işte.
Bıktim artik. Arkadaşlarım var ama hepsinden nefret ediyorum.
Zorunluluktan onlarlayım. Bırakasım var. Bu ülkeden bıktım. Her şeyden bıktım artık.
Tek kalmak istiyorum. ama olmuyor.
Nasıl kendimi kurtaracam bu çeki düzenden.

1|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Sakin ol. Sorunun ne net olarak yaz yardımcı olalım.

0|1
    0|0
    • 22gün

Siyasi olarak ve karakter bakimindan zittim.
      Her konuda zittiz.
      Ben olgun deizme yakin biriyim onlar osmanlici.
      Ben kitao okuyan biriyim onlar kari kiz pesinde gevsek tipler.
      Artik cevremden biktim. Derslerde ağir. Ders calisirken sinir oluyorum bunlara

• 12gün

bir sey degil abla senin cok onceden dediklerini anladim o donem anlayamayip sacma sapan konustum
      ben tesekkur ederim

• 12gün

<3 <3

En İyi Erkek Görüşü

• Dünyanın en huzurlu insanları; Başkalarının sözlerine hak ettiği kadar değer veren/düşünen/önemseyen insanlardır. Senin ortamına benzer ortamlarda çok bulundum bende. Üniversite, dershane, askeri ortamda dahil. Yapman gereken görmezden gelmek, söylenilenleri duymamak ve gerekirse yalnız takılmak. Böyle insanlar her zaman vardı ve olacaklar maalesef. Bu sitede bile çok az düzgün insan var. Örneğin; @AlmaHatun'un 'hayır' dediğine yüzlerce kişi 'evet' desin, ben yinede onu dinlerim. Zamanla insanları duymamaya, görmemeye bile başlıyorsun emin ol. Biraz sıkıntı çekeceksin başta ama sonunda hayatın boyunca rahat olacağın bir hale geleceksin. Hemen pes etme.

1|0
    0|0
    • 22gün

Yalnız takılmak iyi midir ben huzur buluyorum çogu zaman.
      Kitap. okurken mutlu oluyorum

• 22gün

Şu romantik havayı bozacak bir cümle sarfetmeyeyim bu sefer 😌

• 22gün

Ben yalnızlığımda kendimi buldum. Sırf insanlardan uzak durduğum için bile 'tuhaf' derlerdi bana ama dediğim gibi, onu diyenlerde boş insanlardı. Gerçekten zamanla buna alışmayı öğreniyorsun ve sonra herşey daha güzel oluyor emin ol. :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Sakın bırakma!!! Yakin arkadasim hukuk öğrencisiyken ayni seyleri söylüyordu. Bayagi bunalimlara girdi. Okumaktan vazgeciyordu neredeyse. İnsanlarla ayni problemi yasiyordu. Neyseki bunlar gecici sorunlar. Okulu bitti evlendi. Su an 25 yaşında ve ofisi var artik hersey yolunda.. seninde ayni şekilde oldugunu düşünüyorum. Bunalima girmissin ve zamanla gecmeyen dert yok inan..

0|1
    0|0
    • 22gün

Ders calisirken aklima gicik aldigim insanlar geliyor.

• Hukuk bırakılır mı sakın sakınn. Allah kuluna sıkıntı verir imtihan dünyası, yeter ki sen sabretmesini bil.

0|1
    0|0
  • Saçmalama da okuluna devam et herkes kazanamıyor bu bölümü

0|1
    0|0
  • İnsanlar için ideallerinden vazgeçme hiç bir konuma kolay gelinmiyor kaldı ki mevki makam sadece vize final geçmekle de olmuyor bunlar seni büyüten olgunlaştıran şeyler aş bunları insanları çok önemsiyorsun bu yüzden kendini harcıyosun.. yapma

0|1
    0|0
    • 22gün

Hayatta tekim şu an resmen. Bir işim olsa her şeye katlanırım ama bıktım ergen tavirlardan.
      Olgun bir kisiligim. var benim.
      Anlasamiyorum. bu yüzden kimseyle.

• 22gün

Aynı şeyleri herkes yaşıyo dönem dönem olgunluğunu etrafına da göster ki işe yarasın

• 22gün

Yaramiyor sürekli yanlis anlasiliyorum

• hangi universite

0|1
    0|0
  • Kötü bir durum😞 ama sabrın ve içinde kendini motive edisinle biraz hayata bakis acin degisebilir diye umut ediyorum

0|1
    0|0
    • 22gün

Hayati güzel hale getirebilirim ama olmuyor iste

• 22gün

Gizliden cikabiliyorsun yorumunun sağ kösesinden

• 22gün

Tesekkur😊

Erkekler Ne Diyor 2

• Sevemiyorsan bırakacaksın zorla güzellik olmaz. İnsanlarla da uğraşılmaz zaten kafan rahat edecek bu dünyada ben onu bilirim

0|1
    0|0
  • Kardeş takma bence bırak onlar herşeyi yapsın yine de sallama , benim gözümde ateist olan daha değerli müslüman olandan en azından vicdanı hür yaşıyorlar. Yani yapma şu şöyle bu denir ama her bo.. ku da yerler.

0|1
    0|0
    • 22gün

Kulağim duymayacak, gözüm. görmeyecek onları artık. Bunu deneyecem.
      Uzak durma yolunu...

• 22gün

En iyisi bu mantıklı olan yani

Yükleniyor...