Ben hastayken o da bunu biliyorken böyle vicdansızlık neden?

Beynimde tümör var ve git gide büyüyor sonum ne olcak bilmiyorum tedavide başlandı ama hastalık bu sonucta. Sevgilim, sevdigim adama 2 sene sonra diyebildim ilk başta çok üzüldü yaninda olcam herseyi dedi. Şimdi sen benim arkadaşmsın, arkadaş olarak seviyorum diyor. Hem o kadar acım var niye böyle yapıyor?

0|1
04

En İyi Erkek Görüşü

• İyi huylumu peyki benim bildiğim kadarıyla kötü huylu tümörler 1 ayda çıkıyor ve ölümle sonuçlanıyor iyi huylu olanların ölüm riski yok diye duydum

0|0
    0|0
    • Normalde baş dönmelerime vertigo denmişti bulamadilar. Şimdi ise daha çok etkileri oldu. Göz görmelerim bile 1 ay içinde farklilaşti

• allah şifa versin

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• beyninde tümor varken 2 yıl gizleyemezsin hem davranışların bozulur, hemde iyi huyluysa ameliyat olursun yani haberi olur. kötü huyluysa direk öldürür. acitasyon yapmaya ne gerek var?

0|0
    1|0
    • 1 sene ben okulu dondurdum ben yannda bile değildim. Ne acıtasyonu? Ilk sene zaten bulamadilar vertigo dendi yok o bu şu sen neyin kafasini yaşiyorsun

• o zaman bilemem, sitedeki zeka seviyesini dikkate alırsak yine bir yalanla karşı karşıyayız sandım özür dilerim

• Ben ilk bir sene bunu ögrenmedim ki baş donmelerimi hep başka hastalik dendi. Sonra 1 sene okul dondurdum onunlada konusmadgmz zamanlr oldu. Zaten acıtasyon yapsm o zaman sòylerdim artk ilerdigi için demek zorunda kaldim.

• Üzülme sen

0|0
    0|0
  • senden uzaklasmaya çalışıyor olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...