Sokak kopegini arabaya nasil bindirebilirim (tercihen isirilmadan)?

Arkadaslar burada bir kopek var yarali ve gozune bir ssy dokmusler hayvan zor goruyor ayrica okuldaki cocuklar tas atiyorlarmis ben veterinwre goturmek istiyorum o yuzden arabama almam gerek ama isirilmadan nasil arabaya bindirwbilirim onu?

Güncellemeler:
22gün Barinagi asla arayamam guvenmihorum onun disinda biseyler onerin

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Hangi şehirde yaşıyorsun? Belediyelerin ekipleri var alıp götürüyorlar ama güvenmem gözüm arkada kalır diyorsan köpeğe yiyecek bir şeyler götür güvenini kazan yanında dur biraz sonra eldiven falan tak ısırılma ihtimaline karşı yanına da birisi yardımcı olursa rahatlıkla götürebilirsin.

1|1
    0|0
    • 22gün

Edirne ve evet kesinlikle barinaklara guvenmiyorum iyilestikten sonra da bahceme almayi planlouorum ve tesekkur ederim fikir icin

• 21gün

2 tane sayfa var biri sizin attiginiz yani buyuk sayfalardan ama maalesef donus yapan kimse yok

• 21gün

Keşke elimden bir şey gelse üzgünüm. Umarım iyi olur

• belediye ekibi çağır illa sen bindireceksen ağzını bağlaman gerek ama onu da nasıl yapacağını öğrenmen kolay değil bağladığın halde de ısırılabilirsin

1|0
    0|0
    • 22gün

Ya belediye arayamam guvenemem ama agzini nasil baglayabilirim ki baglamadan acaba arabaya et falan atsam o ziplar mi?

• 22gün

Aynen aynen bu sahiplenme daha mantikli tesekkurler

• 22gün

rica ederim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...