Arkadaşlarıma burs çıkmadı ama bana çıktı. Onlara karşı nasıl davranmalıyım?

Odada beraber kaldığımız arkadaşlarımın hiçbirine burs çıkmadı ancak bana çıktı. Hepsi çok istiyodu çıkmasını. Onlara karşı nasıl davranayım? aramızın bozulmasını istemem hiçbiriyle. hepsine bişeyler ısmarlasam nasıl olur? kıskançlık olsun istemiyorum.

0|0
3|6

Erkekler Ne Diyor 6

• Araniz neden bozulsun sacmalama. Fazla ince dusunjyorsun cok kirilirsin

1|0
    0|0
  • Yok hepsine bir şey ismarlamak zorunda hissetme kendini. Eger konusu geçerse başından beri burs olayının adaletsiz olduğunu bildigini ve kendine de cikmasaydi sürpriz olmayacağını söyle bence. Doğrusu da bu değil mi herkes biliyir

1|0
    0|0
  • ısmarlamak zorunda falan değilsin, sadece gereksiz yerde bundan bahsetme yeter

1|0
    0|0
  • Gerçek dostlarsa zaten tebrik ederler.

0|0
    0|0
  • O konudan muhabbet açma. Sürekli onlarin hoşlandigi konulardan bahset.

0|0
    0|0
  • ne ısmarlayacaksın be saçmalama :D kızım sen hayır kurumu musun :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yahu bu yüzden niye kendini farkli hissettin ya da borclu gibi hissettin ki? ihtiyacina gore harcicaksin kendine işte. onlara ciksa onlarin parasinda gozun mu kalacakti ya da inlar bunu dusunup sana mi harcicakti sanki? vicdan yapiyosun ama vicdanlik olay yok

0|0
    0|0
    • 16gün

Tabiki de benim gözüm kalmazdı ama belli mi olur insanlara? Bide kredi almayı da düşünmüyolar. Şimdi ben o parayı harcadıkça görcekler ve bu durumda kıskançlık olsun istemiyorum sadece. Tanıştığımızdan beri aşırı tasarruflu davranıyolar. Kafeye gidelim, yemek yiyelim diyorum hep bir bahane. Tüm gün yurtta oturuyorlar.

• 16gün

onlara gostere gostere harcama yani beraber gidip alip harcama. kiskanan insan her turlu kiskanir, sen kasitli gosterme gerisini bosver yapcak bisey yok bu da onlarin sansi

• Lanet olası bir pisliklermiş gibi davran. Bu nasıl soru sjsjdhsskslsm

0|0
    1|0
  • normal davran

0|1
    0|0
Yükleniyor...