Ailemi sevmiyorum?

Merhaba yaşım 20 bir kızım benim sorum şu annem bana üvey evlat muamelesi yapıyor babam calismiyor keyfi nedenlerle yillarca issiz geziyor istediğinde bikac ay calisiyor bende çalışıyordum isi bıraktım Şu an evde calisan biri yok bu arada (babam emekli değil) tekrar bir ise girdim aile zoruyla ve cok zor geldi yapamadim çıktım bunun üzerine ailem daha doğrusu annem agiza alinmiycak seyler diyor bağırıyor bana isten çıktım diye babami bana karşı dolduruyor her seyimi anneme anlatirim ben genelde bir iyi oluyor bir kötü sucum yokken durduk yere küfür ediyor kotu sozler söylüyor kendisi evde durmuyor geziyor babam gidiyor kardeslerim okulda oluyor ben evde tek başıma oturuyorum cikma diyolar kiziyolar eve arkadasimi sokmama bile izin vermiyo annem, calistigim süre boyunca elimden parami aldilar yani hep verdim maaşımı babam iyice alisti bu duruma ben hastayim diyor ben inanmıyorum raporlarina baktım basit bir nefes darlığı hastaligi olduğu yazıyor napicam bir fikrim yok kaldim boyle çaresiz. erkek arkadasimi biliyor annem, bulusmaya giderken izin alıyorum annemden izin veriyor ama bir küçük tartismada hatta sucsuz yere babama senin kızın söyle boyle diyor ağır hakaretler ediyor deliricem bu evde napmaliyim arkadaslar

0|0
1|8

Erkekler Ne Diyor 8

• Kendine bir hayat kurana kadar idare edip sonrada yaşamın tadını çıkarmalisin

0|0
    0|0
    • 21gün

bu sekilde benim psikolojim bozuldu yanlis secim yapmaktan korkuyorum

• 21gün

Tamam hersey için Sağolun :)

• 21gün

😊Rica ederim her şey gönlünce olsun

• Sevme aileni

0|0
    0|0
  • Benim babamın kalp ritmi bozuk. İlaç kullanıyo öyle ritmi bozuluncada hareket edemiyo çünkü kalbi düzensiz çalışıyo. Senin babamın da Nefes darlığı mı war o neki

0|0
    0|0
  • Tek çocukmusun?

0|0
    0|0
  • iyi biri vul evlen ama dikkat et yağmurdan kaçarken doluya tutulma

0|0
    0|0
  • evlen kurtul

0|0
    0|0
    • 21gün

evlenmeme izin vermiyolar

• 21gün

başlarım izinlerine bişi yapamazlar sikayet et yasın kaç bu arada?

• Kaç gel kardeşim yardımcı oluruz sana

0|0
    0|0
  • sevmiyorsan defol git evlerinden

0|0
    0|0
    • 21gün

Allah Allah öyle mi dersin

Kızlar Ne Diyor 1

• Yapacak bişi yok herkes ailesi ile sorun yaşıyor. Sakın ha evleneyim kurtulayım diyerek yanlış insanla hayatını daha fazla berbat etme. Yağmurdan kaçayım derken doluya yakalanırsın

0|0
    0|0
    • 21gün

evet bunu biliyorum zaten gözüm evlilikte degil bir is bulup calismak istiyorum yine veririm ben onlara yeterki bana bisey demesinler

Yükleniyor...