Ailemi sevmiyorum?

Merhaba yaşım 20 bir kızım benim sorum şu annem bana üvey evlat muamelesi yapıyor babam calismiyor keyfi nedenlerle yillarca issiz geziyor istediğinde bikac ay calisiyor bende çalışıyordum isi bıraktım Şu an evde calisan biri yok bu arada (babam emekli değil) tekrar bir ise girdim aile zoruyla ve cok zor geldi yapamadim çıktım bunun üzerine ailem daha doğrusu annem agiza alinmiycak seyler diyor bağırıyor bana isten çıktım diye babami bana karşı dolduruyor her seyimi anneme anlatirim ben genelde bir iyi oluyor bir kötü sucum yokken durduk yere küfür ediyor kotu sozler söylüyor kendisi evde durmuyor geziyor babam gidiyor kardeslerim okulda oluyor ben evde tek başıma oturuyorum cikma diyolar kiziyolar eve arkadasimi sokmama bile izin vermiyo annem, calistigim süre boyunca elimden parami aldilar yani hep verdim maaşımı babam iyice alisti bu duruma ben hastayim diyor ben inanmıyorum raporlarina baktım basit bir nefes darlığı hastaligi olduğu yazıyor napicam bir fikrim yok kaldim boyle çaresiz. erkek arkadasimi biliyor annem, bulusmaya giderken izin alıyorum annemden izin veriyor ama bir küçük tartismada hatta sucsuz yere babama senin kızın söyle boyle diyor ağır hakaretler ediyor deliricem bu evde napmaliyim arkadaslar

0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...