Kişisel olarak kendinizi nasıl geliştirirsiniz?

Evet arkadaşlar. Kendinizi geliştirmek için ne tür aktivitelerde bulunursunuz? :) Ben kişisel gelişim kitapları okumaya gayret ederim...

Güncellemeler:
19gün Güncel

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kitap okumak biraz banalleşti bence artık herkes kitap kurdu oldu başımıza kişisel gelişimin en büyük destekçisi insandır muhabbettir insan insanla iletişim kurarsa kişisel olarak gelişebilir bence

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hangi yone ilgi duyuyosan o yonde bisey yapmalisin
    ve ayni zamanda ne yapmayi becerebiliyosan onu da gelistirirsen super olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kişisel gelişim kitapları sadece metodlar üretir insan kendini huzurlu ve istekli olduğu konularda geliştirebilir

1|0
    0|0
    • 18gün

Hmm mesela siz nasıl bir yol izliyorsunuz?

• okulda ki eğitimime hazırlanmaya çalışıyorum.. sonuçta bilim dersleride var
    kitap okumaya çalışıyorum arada
    ahlakımızı ve dinimizi öğrenmeye çalışıyorum
    tarih araştırıyorum, tarihi öğrendikçe neyin nasıl olduğunu anlamam bazen işe yarıyor :) tabii eskilerin nasıl büyük insanlar olduğunu görmek de ayrı bir şey

0|0
    0|0
  • Ne kadar kendini gelistirirsen gelistir karsindaki adam olmadiktan sonra ve degerini gormedikten sonra bir anlami kalmaz.

1|0
    0|0
    • 18gün

Önemli olan karşı taraf değil benim için 😊 biri için kendimi geliştirmiyorum. Bunu kendim için istiyorum ve yapıyorum

• cahillik dünyanın en güzel şeyi hem hiçbişeyi bilmison hem herşey hakkında fikrin oluyo var mı ötesi

1|0
    0|0
    • 18gün

Bu da ayrı bir bakış açısı tabi 😃

• kitap okurum :) MÜZElere giderim belgesel izlerim daha fazla kitap okurum :D spor yaparım :D

1|0
    0|0
  • Uyuyarak :d

1|0
    0|0
  • Kitap okumak ve internette araştırma falan yapmak

1|0
    0|0
  • İmlamı geliştirmeye özen gösteriyorum.

0|0
    0|0
  • bişiler bişiler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...