Pedofili suçtur!?

Arkadaşlar bir avm'de bulunan lokantanın patronu genç kızlara sözlü yeri geldiğince elle taciz ediyor kendisi pedofili ruh hastası bir çok kız bu nedenle işten çıktı ama kimse kalkıp bu adama haddini bildirmedi ve bunu ordaki avmde çalışanların çoğu da biliyor ben şikayet etmek istedim ama elimde kanıt olmadığı için birşey gelmiyor zaten ordaki kız çalışanların çoğu en fazla 2 gün çalışıp gitmek zorunda kalıyorlar. birileri hep sessiz kaldığı için bu mahluk bu hakkı kendinde olduğunu zannediyor. ne yapmalıyım?

0|0
0|12

Erkekler Ne Diyor 12

• Eski calisanlardan sahit bulma imkanin var mı

1|0
    0|0
  • video işini görür

1|0
    0|0
  • Telefonla. cameraya cekin

2|0
    0|0
  • giden kızlara ulaşman lazım başka şansın yok ekmek kavgası için kimse ses çıkaramıyodur

1|0
    0|0
  • Kameraya cek sobra polise sikayette bulun

1|0
    0|0
  • ahlak polisini ara gizli çekim yapsın
    savcı onun anasını beller

1|0
    0|0
  • Polise'de şikayet etsen hiçbir şey olmayacak çünkü bu ülkede adalet diye bir şey yok. İnsanlar şikayet etse bile ellerine bir şey geçmeyeceği için sessiz kalıyorlar.

0|0
    0|0
    • 18gün

Şikayet edilirse 3 güne serbest kalıyor olan yine ordaki çalışan bayana oluyor dediğin gibi adalet olmadığından bundan bu sesszlik.

• babasina niye soylemiyo salakolar

0|0
    0|0
    • 18gün

Daha önce söylendi kızın ailesi geldi tehdit edip kızını alıp gitti korkusundan çıkamadı ama sonuç ney 2 güne unutulup gitti ve yine aynı şeyler.

• Gözümle görmediğim bir şeye inanmam :))

0|0
    0|0
    • 18gün

Yani illa yakınımın başına gelmeden inanmam gibisinden söylüyorsun birileri inanmak görmek istemediği için bu sapıklar bu kadar rahat dolaşabiliyor.

• 18gün

Ona bakarsan bu dünyada birçok şeyi gözle görmüyoruz ama var olduğunu biliyoruz. Başıma gelmedi ama bu sessiz kalmam gerektiğini öne sürmez. Belki bir gün o gözlerin görür. Görüşün içinde saol.

• 18gün

Eyvallah :))

• Magaza icerisinde herkesin icindeyken sana taciz ettigi icin bagir cagir. Sonra polise haber ver.

0|0
    0|0
    • 18gün

Zaten bana öyle bir durum söz konusu değil sadece diğer kadınların sessiz kalması ve bu adam kendinde o hakkı olduğunu zannetmesi beni sinirlendiriyor.

• Bu bir subedir buyuk ihtimalle. Merkezi neresiyse birlesip teker teker arayip sikayet edin.

0|0
    0|0
  • Haza

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...