Biri bana bakıyor göz göze geliyoruz ama benden hoşlanmıyor?

beni tanıyor biliyor geldiğimi görünce bakıyor ama konuşunca bazen iyi bazen kötü.. bazen yüz iffadesinden o kadar belli oluyor ki benden hoşlanmadıgı. ama beni onu seviyorum insan olarak

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• senin sozlerinde argo kelimeler varsa onlari kullanmandan ya da hareketlerinden hoslanmiyodur ama sana karsi hisleri var

1|0
    0|0
    • 18gün

yok hocam sayılır. üstelik nnişanlı. benden de büyük bir 10 yaş falan. benim istediğim beni insan olarak sevmesi. çünkü ben onu çok özel biri olarak görüyorum. insani olarak

• 18gün

sinif arkadasin olmayi isterdi eminim

• 18gün

Aslında belki de tamamen sınava yönelik bir şeydi. normalde öyle yapmıyor

En İyi Kız Görüşü

• Öylesine bakıyor olamaz mı? Bence bakışlara fazla anlam yüklüyorsunuz. bir mekanda biri içeri girdiğinde bakmıyormusun? Ve bu kim olursa olsun bakar insan yani

1|0
    0|0
    • 18gün

evet bakıyorum doğru tabi ama konuşunca böyle hiç sevmiyormuş gibi bir yüz ifadesi var bundan rahatsızım

Erkekler Ne Diyor 3

• Seviyordur o bu davranışlar çok tanıdık

1|0
    0|0
    • 18gün

yok benden büyük biri o anlamda bişi olmaz diye dşünüyoırum ama benim istediğim arkadaş olmamız çünkü onu gerçekten çok özel iyi bir insan olarak görüyorum. yani insan olarak benden hoşlanmasını istiyorum aşk gibi değil.

• 18gün

Senle ilgili olmayabilir kafası bozuktur ya da sürekli bakamandan rahtasız olmuştur bilemedim

• 18gün

sürekli bakmıyorum ki neyse teşekkrürler. benim derdim ne bilyiim sevgim bir arkadaşım olsun istiyorum

• seviyor ama çekiniyor

1|0
    0|0
  • Bende seviyorum mesela birini ama göz göze geldiğimizde asla belli ettirmeden yaklaşıyorum sanki belli olunca beni dövcek gibi bir his var

1|0
    0|0
    • 18gün

Aynen onunda

• 18gün

Çok sevinirim tabi ki. ama kötü davranir ken gerçekten sevmeme ihtimali de olabilir

• 18gün

çok saol bu yeterli bana :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...