Böyle bir planım var nasıl?

2 mahalle ötede sokağa bırakılmış yavru köpeği evime almak istiyorum ailemle yaşıyorum onlar hayvan bakmaya cesaret edemiyolar habersiz getircem sonuç iyimi olur kötümü olur sizce?

0|0
6|5

Erkekler Ne Diyor 5

• İyi olur

1|0
    0|0
  • Bu sana bağlı

1|0
    0|0
  • Besleyecek müsait yeriniz varsa ve bakımını üstleneceğini ve sorumlulugunu sen üstleneceksen karşı çıkmazlar.

0|0
    0|0
  • evde özllikle sokak düzenin alışmış bir köpeği beslemek çok zor ve zahmetli gunde 2 defa dışarı çıkarman ve eve almadan once kesınlıkle parazıt karma asılarını yaptırman gerekır.

0|0
    0|0
  • Kopek pisligi evinizde leş gibi kokar, tüyleri dökülür

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• yaa çok büyük sevap işlersin yazık küçük bebek daha yalnız bırakılmış sokaklarda.. ama senden tek ricam eğer evine alacaksan şunu bilerek al aşıları bakımı, maması maddi bir yükü var.. sabah ve akşam olmak üzere iki kere tuvalet için gezmeye çıkması lazım buda senin günde minimum 1.5 saatini ona ayırman demek. yavruyken bir köpeğe bakmak zor tuvalet eğitimi, itaat eğitimi ilk 6 ay ona hoş görü göstermen lazım.. ve bebeklik zamanları geçip genç bir köpek olduğunda sizden başkası olmayacak ve sizi ailesi olarak görecek lütfen onu bırakmayın çünkü başka bir aile bile sahiplense ömrünün sonuna kadar o ailenin yanında sizi bekleyecek..
    dünyanın en güzel arkadaşı, dostu benden köpeğimi sokaktan sahiplendim yaralı bulup şimdi koca adam oldu :) hayatta vermiş olduğum en doğru kararlardan biri onu hayatıma almak

1|0
    0|0
  • Bence ona alıştıkları zaman severler

1|0
    0|0
  • Annen sana terlik de fırlatamaz , ne de olsa silahtan sayılıyor artık :))

1|0
    0|0
  • Olur.

1|0
    0|0
  • Tekrar salarlar

0|0
    0|0
  • kötü olur

0|0
    1|0
Yükleniyor...