Sizce arkadaşımla bu iş konusunu konuşsam ayıp olur mu ya da başkasına gitsem başıma bir şey gelir mi?

Benim sınıftan bir arkadaşım var, erkek. Atanmış aynı zamanda devlet memuru. Yalnız yaşıyor. o yüzden de evini temizletmek için kadın çağırıyormuş. benim de paraya ihtiyacım var. annemlere yük olmak istemiyorum. acaba o arkadaşıma evini temizlemek istediğimi söylesem, konuşsam açık açık ayıp olur mu? kabul etmese bile kimseye söylememesi konusunda uyaracağım kendisini. aramızda kalacak yani. sizce söylemeli miyim? ya da bilmediğim birinin evine gitsem başıma bir iş gelir mi?

0|0
0|9

Erkekler Ne Diyor 9

• Baskasinin evine gidebilirsin ama mumkunse genc erkek olmasin evde. Arkadasinada soyleyebilirsin calismanin utanilacak bir tarafi yk

0|0
    0|0
  • Çalışmanın ayıbı olmaz ama bu yaşta bilmediğin birinn evine gitme.

0|0
    0|0
  • yakında söyleyebilirsin çalışmanın ayıbı olmaz

0|0
    0|0
  • Sen hemşire değil misin?

0|0
    0|0
    • 17gün

Okuyorum henüz

• 17gün

bulamıyorum ya. kaç kere ilan aradım yok. her yer hafta içi öğleden öncesi için arıyor. ama benim hafta içi cuma hariç öğleden öncem hep dolu. kalanı için de iş veren yok zaten. o çocuk da tanıdık olduğu için o geldi aklıma. tanımadığım birinin evine gitmeye cesaret edemem..

• 17gün

Tercih senin. Hafta sonu bak bir şeyler. Yoğun olan mağazalar part time elaman alabiliyor.

• Şöyle ya bunda garip bir şey yok aksine takdir edilecek bir hareket

0|0
    0|0
  • Bence git para kazanmak ayip degil ama arkadasin agzi gevsek biri degilse git

0|0
    0|0
  • Yanlış anlayabilir

0|0
    0|0
  • tanimadiğin eve git başin agrır

0|0
    0|0
  • vallahi sizi takdir ettim. hem hemşirelik okuyorsunuz hem de çalışmak istiyorsunuz. öyle kibir de yapmıyorsunuz. size helal olsun...

0|0
    0|0
    • 16gün

teşekkürler. ihtiyacım var yani bence bunda kibir yapılacak ya da utanılacak bir durum yok. sonuçta namussuz bir yolla para kazanmaya başvurmuyorum... :)

• 16gün

rica ederim. ben tevazunuzu övdüm. çok haklısınız alnınızın teri ile para kazanacaksınız.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...