Yediğiniz en sağlam dayak nasıldı?

Çok merak ettim yediğiniz en sağlam dayak nasıldı ya da attığınız? 😂😂

1|0
13|28

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım doğum günü deli gibi içki aldık lise 2 ye gidiyoruz gece saat 2 civarı yapacak birşey bulamadık yumurta aldık yoldan geçen arabalara yumurta atıcaz ama o saatte geçen arabalar hep boş sıkıldık tam gidelim derken bir otobüs göründü tıklım tıklım dolu hadi bütün yumurtaları buna atalım gideriz dedik meğersem o gün hıdrellez miş o otobüste çevik kuvvet servisiymiş bunlar otobüsten inip yarım saat sokak aralarında kovaladı bizi sonra polis ekipleride arabalarla katıldı aramaya bizi sokakta kıstırdılar terörist sanmışlar yediğimiz dayaktan sonra gözümü hastane açtım

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• Yediğim en sağlamında sanırım 7 yaşındaydım. Büyük bir akrabam askeri düzende dövdü. Hazır ol vaziyetinde yetişkin adam döver gibi yumruğu çakıyordu. Her yere düşmem de tekrar ayağa kalkıp esas duruş pozisyonu almam için kızıyordu. Dayağın üstüne bir de banyoya kilitlendim ve aç bırakılmıştım. Attığım en sağlam dayakta rospu çocuğunun tekinin bir gırtlağına bir diyaframına bir de taşağına seri darbeler indirdim. İki büklüm olunca bir çizgi filmde gördüğüm bir hareketi yaptım. İki elimin baş parmaklarını çivi gibi boynunun yan taraflarına aynı sapladım. Çocuğu hastaneye kaldırmışlar. Sonrasında ne oldu bilmiyorum. Çocuk baliciydi.

1|0
    0|0
  • 4. Sinifa giderken elimdeki balonu sisirip havasini bosaltarak ses cikariyordum. 3 metre onumde ki adam benle yasit kiz kardesine yaptigimi sandi. Beni acik garaja cekip havaya yakandam tutup havaya kaldirdi ve sucsuz yere temizinden 3 saglam kafa yedim. Ayaklarim yerden kesilmisti bildigin travma gecirecektim.

1|0
    0|0
  • Adamin 2 tane pitbull u vardi valla kopekleri salmasin diye elimizi bile kaldirmadik evire cevire dovdu bizi yinede pittbuldan iyidir :)

1|0
    0|0
  • gayet hoştu :D

1|0
    0|0
  • festivvaal vardı bundan 7 yıl önce 6 kişi beni dövdü sonrada ambulans çağırdılar ambulansa bindirler o günden sonra tekvando ya başladım hgljştkişrlşe

1|0
    0|0
  • Arkadasimla parkta oynuyoduk sonra eve donerken onumuzd bir grup cikti parkin diger taraftako cikisina gittik ordada bir grup cikti turan taktigiyle ele gecirmislerdi bizi ondan sonraki yarim saati hatirlamiyorum

1|0
    0|0
  • Dayak yemedim sağlam denecek kadar :D

1|0
    0|0
  • Yediğim en sağlam dayak babamdan dı babam eski milli kigboksçu bende futbolcuydum sakatlandım bir boşluğa düştüm sigara içtim babamın arkadası gormüs oğlun Tolga esrar içiyordu demis tenhada eve bir geldi bana bir boks anlatamam yani

1|0
    0|0
  • hiç saçma dayak yemedim :D

1|0
    0|0
  • yemedim, ama attım =)

1|0
    0|0
  • İyiydi

1|0
    0|0
  • bir kere babam beni tutup yere firlatmisti.

1|0
    0|0
  • Cok eskiden babamdan yedim 9 yasimdaydi hak etmedim ama baba sonucta bazen is goruyor

1|0
    0|0
  • Babam sırtımda bide kafamds oklava kırmıştı

1|0
    0|0
  • Eski sevgilimin baskasiyla yattigini yakaladigim zamanki fotografin vermis oldugu dayak

1|0
    0|0
  • Sporla uğraştığım için insanlar benle arkadaş olmayı tercih etti hep bide sepmatiğim heralde bilmiyorum :D

1|0
    0|0
  • Ben genelde sağlam dayak atan taraftım.

1|0
    0|0
  • Çok sağlamdı hakkaten tertemiz oldum

1|0
    0|0
  • en son direge sebepsiz yerde kafa attim çok sahaneydi. sjsjsj

1|0
    0|0
  • Sadece bir defa dayak yedim dayımdan o da sağlamdı hak etmiştim 😄

1|0
    0|0
  • 15 kişiye saldırdım vurdum vurdum durmadım😂😂

1|0
    0|0
  • dayak yemem😃

1|0
    0|0
  • Eski sevgilimin burnunu kırmıştım en son

1|0
    0|1
  • anne dayağı yemedim diyen yalan söyler :D

1|0
    0|0
  • şiddete karşıyım. konuşarak çözerim sorunlarımı

1|0
    0|0
  • 10 yasinda yedim yerde tekme karnima sitima vurdu serefsiz araba geliyormus hizli karsidan karsiya gecerken tam carpacakti hizli bir sekilde karsiya gectim ama adam arabadan indi kacmadimda durdum geldi tokat vurdu yere dustum tepikledi karnima sitima tepik atti koy yolunda tarlada dayak yedim kimseyi dovmedim

1|0
    0|0
  • hepsi bır bırınden ıyıydı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• ailem beni erich fromm'un kitaplarında sevgiyi anlattığı gibi eğittiler. o yüzden sevdiğim birinden hiç şiddet görmedim. ama bir keresinde bir polis tarafından darp edilmiştim. sonrası klasik, mahkemelik olduk, görevden uzaklaştırıldı belli bir süre, o kadar.

1|0
    0|0
  • Hiç öyle bir anım yok Çok Şükür ki...

1|0
    0|0
  • hahaha annem 12 13 yıl once abımle hırsızların pesınden gıttıkde kaybolduk dıye bızı terlıkle dovmustu :D

1|0
    0|0
  • hiç yemedim. bir erkeği lisedeyken ben dövmüştüm hahahahahah napsın karşılık veremedi hahahahahhahahaa. hahahaha gerçekten çok komikti 19 yıl önceleri ❤

1|0
    0|2
  • Güzel bir ani değil sevdigin tarafindan incitilmek😔

1|0
    0|0
  • dayak yemedim

1|0
    0|0
  • Öyle bir dayak yemedim de atmadım da 😊

1|0
    0|0
  • Gecenin bir vakti eve geldiğim için babamdan yemiştim..

1|1
    0|0
  • 1 hafta okula gidememiştim, babamın yüzünden.
    yazık..

1|0
    0|0
  • Küçükken annemden yemiştim, onun harici dayak yemedim

1|0
    0|0
  • 6 yaşında annemden yemiştim çöpten karpuz yemeye çalışmıştığım için 😂😂😂

1|1
    0|0
  • Annem yemek yemedigim için agzima terlikler vurdu şu an öndeki iki cisim yok çok üzülüyorum çünkü gulemiyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...