Gene nasıl denk geldik ya :D?

Dün bir soru sormuştum
Bugün yine onla karşılaştık ya off
Sabah ego yine kalabalıktı ben orta taraftaydım bu 3 durak sonra bindi öndeydi gördüm sonra beni görmesin diye arkaya gitmeye çalıştım olmadı tıklım tıklım dolu her yer ilerleyemedim :D sonra ön taraf ortaya ilerledi bu tam dibime geldi :D yan yana geldik yine ya sonra bu merhaba günaydın dedi bende günaydın dedim biraz zaman sonra sen hangi durakta biniyorsun dedi bende söyledim niye sordun gibisinden baktım bu da hep böyle kalabalık mı oluyor dedi sonra bende evet dedim bindiğim yerde baya kuyruk oluyor dedim sonra bu sen heralde x. sınıftasın dedi :D bende evet dedim ardından B kampüsünde mısın dedi bende evet dedim sonra inmek için kapıya gelen insanlar oldu kenara çekildim araya insanlar geldi o şekilde gittik sonra durağa gelince indim
Nasıl denk geldik yine aynı saatte aynı egoda?

0|0
321

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bir dahaki sefere gelinliğini giy nikah dairesine uğrarsınız belki😂

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• İki insan hele ki aynı okulda okuyorlarsa gayet de tanışıp muhabbet edebilirler. Sen sanırım iki karşı cins olmanıza kafayı çok takmış durumdasın.

0|0
    0|0
    • Ya o kampüse giden yüzlerce öğrenci var 😄 kaldıki tanımıyorum onu durduk yere soru sorması bide karşı cins kız olsa anlarım

• Ya bak baştan anlatıyorum. Çocuk centilmenlik yapmış oturmana izin vermiş (sen de tuhafsın ha, hem yer veriyorsun hem de keşke otursaydım diyorsun içinden neyse) sonra elinde gazi ile ilgili şeyler görünce okulunu falan sormuş ve bu kadar konu kapanmış. Ertesi gün tekrar sana rastlayınca da selam vermiş konu otobüste rastlamak olduğu için hangi durakta biniyorsun sen demiş

• bir kere elimdeki şeyler gazi ile ilgili değildi :D ders notuydu sadece o kadar
      adam kalkınca o da çantasını çıkarıp oturmaya hazırlanmıştı yani bacağını attı sonra beni görünce sordu ben ayıp olmasın diye siz oturun dedim :D
      neyse sen o çocuğu savuncaksın erkek dayanışması :)) demek bu

• Güzel tesadüfler bunlar. Tanışmak istiyorsan sen de ona adım atabilirsin bence :)

0|0
    0|0
  • aynı saatte aynı otobüste aynı kişiyle 3-4 kere denk geldikten sonra kızla çıkmaya başlamıştık (lise zamanı) sizin de durum öyle gidiyor sanki :D

0|0
    0|0
  • dedim istemeye gelir yakında diye :D

0|0
    0|0
  • Egodan kastın nedir yav?

0|0
    0|0
  • Evini yakınsa demek ki😅

0|0
    0|0
    • yakın değilde aynı kampüsdeyiz

• Daha çok denk gelirsiniz :)

0|0
    0|0
  • Aşk kokusu var egoda 😉

0|0
    0|0
  • ego otobüs mü bir anlasam

0|0
    0|0
  • Ben de aynı otobüsteydim ilerleyemedim kalabalıktı 😁😂

0|0
    0|0
  • Ask tesadüfleri mi sever acaba 😏 😏

0|0
    0|0
  • ne mutlu sana

0|0
    0|0
  • Çok uzun :o

0|0
    0|0
  • umarım bidaha denk gelmezsiniz...

0|0
    0|0
  • bak bence sen roman yazmalısın anlatım dilin ve hayattan enstantanelerin çok iyi :D

0|0
    0|0
  • bir aşk hikayesi :D başlıyorsa demek :D

0|0
    0|0
  • şans demekki kanka

0|0
    0|0
  • bir etkilenme yok mu sende hala

0|0
    0|0
    • Ne etkilenmesi 😛

• Yok bir şey 😁

• o zaman sen sağ o selamet meraba meraba olucak 😒

• Evet hayırdan başka bir şey bilmiyorsun bir Mastera hiç yakıştırmadım çooook ayıp 😬😬

0|0
    0|0
    • ya ne deseydim başka :D?

• Neden tavsiye istiyorsun ki bence nasıl davranmak gerektiğini biliyorsun. BAYAN EVET 😄

• aynı okula gidiyorsanız normal :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• AŞK doguyr :)))

0|0
    0|0
  • Çok heyecanlı oluyo böyle şeyler ama
    geçici :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...