Erkeklerin kediye tecavüz etmeye başlaması hakkında düşünceniz nedir?

Geçen gün Marmaris'de dişi kediye tecavüz edilmiş

http://www.hurriyet.com.tr/kan-donduran-olay-kediye-tecavuz-ettiler-40279760

Dahası var. Kediye tecavüz olayı ülkemizde ilk değil maalesef.

http://www.sabah.com.tr/yasam/2015/11/22/mersinde-kediye-tecavuz (2015 Mersin'de yaşanmış)

http://t24.com.tr/haber/kediye-tecavuz-edildi,220606 (2013 İstanbul'da yaşanmış)

http://www.kibris724.com/kediye-tecavuz-edildi-75701h.htm (2016 Şubat Kıbrıs)

Kedinin yürüyüşünden tahrik olan bu erkekler utanmadan "kadın açık giyindi bizi tahrik" etti diyebiliyor. Sormazlar mı sen kediden bile tahrik oluyorken, biz ne yapalım? Çarşafa girsek bile tahrik olup tecavüz edersiniz

1|0
8|33

En İyi Erkek Görüşü

• Psikolojisi bozuk, aptal İnsanların yaptığı iğrenç eylem.
    Bu tarz insanlardan nefret ediyorum.
    Varlıkları beni rahatsız ediyor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yeni bir şey olduğunu sanmayın. Erkekler kendi hemcinslerini tanır. Sapık olanlar kedi, köpek, horoz, tavuk, at, eşek, damacana, sabun... hallenirler. İğrençtirler. İnsan denmeyesi varlıklardır

0|0
    0|0
    • 18gün

Hangi açıdan tanırlar

• 18gün

Erkekler bir araya geldiğinde diplomatik sohbetler etmezler, genelde. Anlatabilmişimdir umarım

Erkekler Ne Diyor 32

• Olacak iş değil dedim, gözlerimi ovuşturdum yok haber doğruymuş...
    Empati yapıp kendimi o pisliklerin yerine koydum.
    Ürperdim, tiksindim ne diyeceğimi bilemedim.

Erkek olduğuma utandım, bu mahluklarla aynı ülkeyi bırakın aynı dünyada nefes almaktan utanıyorum. Yazıklar olsun bize.
    "Fe eyne tezhebün?"
    "Bu gidiş nereye?"
    Hayra alamet değil; orası kesin. Bu gidişatın sonu kap karanlıktır.
    Allah celle celaluhu, tüm genç kız çocuklarımızı, bayanlarımızı hatta ve hatta hayvanlarımızı korusun.

0|0
    0|0
  • Ben hep merak etmişimdir. Kedi dediğin çevik ve esnek bir hayvandır. kardeşim çocukları aletlerini kediye değdirdiği anda kedinin iki bük olup arkasına dönüp taşaklarını çırmalaması lazım gelir. Bu da çok acı verici olur. Yani aklı başında kim böyle bir tehlikeyi göze alıp kediye kerkinmeye çalışır. Sapıklığın sınırı yok maalesef.

0|0
    0|0
  • Tecavüzcüleri asmak ya da kesmek istiyorum. Yıllardır hayvan beslerim, özellikle çok kedi besledim ve halada besliyorum. Bu kafada sapık bir erkek ufacık kızlara kötü gözle bakıyor ya mesela, ben bunu yapan hiçbir erkek kedi görmedim. Lan kedi onun çocuk olduğunu anlıyor, o kadar aklı var ama kendine insan diyen yaratık bunu anlamıyor mu! Güzel bir ekip kuracaksın, böyle pislikleri ortadan kaldıracaksın. Adalet görevini yapamıyorsa başkaları yapacak artık.

0|0
    0|0
    • 18gün

İşte hayvandan bile daha aşağıda olmak durumu

• 18gün

Hayvana kurban olsun onlar ya. İnsanlık çok bozuldu, kıyamet gelecek falan diyenler var ama işte asıl kıyamet bu zaten, geldiğimiz durum. Gerçekten idam gelmeli, belirli suçlar için. Yoksa bu olaylar durmayacak.

• Bu kadar körü körüne genellemede yapılmaz arkadaş. Ülkemiz salatayı görüp azan kadınlarda gördü. Evet hoş birşey degil hatta cezaları en agır olsun ama sen kalkıp 2 3 kişi için bütün erkekler dersen bende sana müslümanlığı bırak derim. Müslümanlarda terörist tecavüzcü tacizci hırsız.

0|0
    0|1
    • 18gün

2-3 olsa keşke. Buraya koymadığım 10 15 haber var. İçlerinde hamile köpeğe tecavüz bile var. Başlığı kısa tutmak için "erkekler" deyip geçtim. Yoksa hayvan dostu erkekler konu dışıdır tabi ki

• erkeklerin derken? bir iki ne olduğu belirsiz yaratık bunu yaptı diye genelleme yapmana gerek yok. nedir bu erkek düşmanlığı? bu şerefsizlere gelecek olursak idam edilmeliler ve ya hadım edilmeliler

0|0
    0|0
    • 18gün

Bir iki olsa keşke. Buraya koymadığım 10 15 haber var. İçlerinde hamile köpeğe tecavüz bile var. Başlığı kısa tutmak için "erkekler" deyip geçtim. Yoksa hayvan dostu erkekler konu dışıdır tabi ki

• 18gün

başlığı kısa tutmak için erkekler diyip geçtim nedir arkadaş. çok yanlış yapıyorsunuz

• Erkek erkeği, kadın kadını, erkek kediyi, kadın köpeği. Kimi damacanaya penisini sokar kimi vajinasına patlıcan. Ülke değil dünya pislik yuvası.

0|0
    0|0
  • Rica ediyorum üç bes kanı bozuk, insan dahi olmayi basaramamis igrenç yaratıklar yuzunden erkekler diye genelleme yapmayın. Allah belasini versin 😡

0|0
    0|0
  • Ne sapık işler bunlar

0|0
    0|0
  • Evet öyle olan erkek de var
    Kasarlık için açan kızda var

İkisi de birbirini buluyor tasalanma

0|0
    2|0
  • ALLAH hepsinin bellasını versin !

0|0
    0|0
  • Bu nedir ya

0|0
    0|0
  • Essege tecavuz eden binlercesi var

0|0
    0|0
  • oha çüşşşşş

0|0
    0|0
  • yanlışsın...
    yeni başlamadı...
    kediye köpeğe eşeğe yıllarca ama yıllarca

0|0
    0|0
  • Bütün erkekler kediye mi tecavüz etmiş?

0|0
    0|0
  • Yokluktan oluyor bunlar hep :))

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • 18gün

Bu iğrençliği duymadan kalmadı zaten

• 18gün

Duymayan*

• İnanamıyorum ya. Rezaletten başka birşey değil.

0|0
    0|0
  • artık bu dünyayı terkedip kendime bir ütopya kurasım var ııyyk iğrenç insanlar yav

0|0
    0|0
  • Kıyameti bekliyoruz ne yapalım

0|0
    0|0
  • Artik insanlar insanliktan cikip canavarlasti

0|0
    0|0
  • ya nolucak işte. yeni türkiye. alın tepe tepe kullanın.

0|0
    0|0
  • Bu erkekler derken adam pedofili ensest ya da ırz düşmanıysa bunda tüm erkeklerin suçu ne

0|0
    0|0
    • 18gün

Tüm erkekler öyledir demedim

• 18gün

"bu erkekler utanmadan "kadın açık giyindi bizi tahrik" etti diyebiliyor. Çarşafa girsek bile tahrik olup tecavüz edersiniz"

• Timsah kedi köpek kaz koyun ne varsa

0|0
    0|0
  • Garip mi bu timsaha eden var. sjsjs

0|0
    0|0
  • Allah ıslah etsin dicem yok direk bizim öldürmemiz lazım

0|0
    0|0
  • anasini satim öyle bir dedin ki tüm erkekler yapiyo bunu sanki

0|0
    0|0
  • Erkekler derken? Bunlar insanlıktan nasibini almamış yaratıklar olmasın

0|0
    0|0
  • buna inanmak zor dicem ama artık akıl tutulması yaşıyoruz

0|0
    0|0
  • çüküm var diye gezen serefsizler hadim edilmeli kedi sevilir oksanir ama tecavüz ne lan

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 7

• Doğrudur sasırmıyorum... Donmus tavuktan sonra vejeteryan oldum, su sebilini okuduktan sonra musluk suyu kullanmaya basladım... Şimdi ne yapsam bilemedim...

1|0
    0|0
  • bunu erkek kadın diye ayırmamak lazım bu olay bir hastalık gerçekten normal bir insan yapamaz bunu zaten.. iğreniyorum ama maalesef kadınlarda başka şeyler yapıyorlar bu yaşanan sadece bizim ülkemizde de olmuyor..
    Allah belalarını versin!!

0|0
    0|0
  • hepsine mâl etmemek gerekir eskidende çok geyiği dönerdi zavallı eşekler neler çekti şimdi sadece medya çok geliştiği için herkesin haberi var yeni bişey değil yani bir hayvana bunu yapanın sadece psikolojik sıkıntısı vardır insan olan yapamaz yani.

0|0
    0|0
    • 18gün

Tüm erkekler öyle demedim tabi ki. Başlığı kısa tutma amacıyla öyle yazdım

• Akıl hastası olduklarını düşünüyorum. Tedavi şart

0|0
    0|0
  • bok makineleri ölmelerini umut ediyorum

0|0
    0|0
  • Ohaa şaka mı buu😵

0|0
    0|0
  • Maya bozuk olmıycak arkadaş mayası bozuk olanın yediği haltlarıda bahaneleri de çok olur insan bu kadar canavarlaşıcak bir varlıkmıydıı ya yazıklar olsun bunlara

0|0
    0|0
Yükleniyor...