gay olan arkadaşlar güzel güzel kızlar varken neden erkekler yani anlamıyorum?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• ben önceleri hak veriyordum gay lere yaradilislari o şekilde sanıyordum ama bir arkadaşımla meraktan konuyu araştırdık ve çoğunun ordan daha çok zevk aldığı için yaptığını öğrendik ve inan bana erkek erkek dolaşipta gizli gizli kendini hallettiren o kadar cokmuski.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Büyük konuşmak istemiyorum bu konuda ilerde evladım falan olur Allah korusun bende anlamıyorum yani çok derin bir konu tercih meselesi mi bu durum aklım almıyor ya

0|1
    0|1
  • tercih herkez istediğini yapar net sen onu seviyorsun diye oda onu sevmek zorunda değil tamam bazıları gerçekten çok iğrenç oluyo ama yargilayamazsiniz kimseyi

0|1
    0|0
  • iğrençler gizli gizli yapıp bazısı adam diye milletin içinde geziyor pzevenkler

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sapkınlık hali ne istediğini bilmemezlik

0|1
    0|0
  • Eşcinsel olmak genetik çeşitlilikten dolayıdır.
    Kişinin kendi elinde olan bir durum değildir.

0|0
    0|0
  • top olduklari için reis Allah Hidayet versin

0|0
    0|0
  • Kardo oyleleri küçükken bişeyler yaşamış bazılarıda artık farklı arayış içinde oldugundan hem ne diyim allta biri zevk alırsın demiş kısmen doğru erkeklerin g noktası orda Allah kahretsin ki

0|0
    0|0
  • bu kafaylada anlayamazsın knka boşver

0|2
    0|0
    • 16gün

Sen gay misin?

• 16gün

Başka zaten ne gelebilirkş akkına zaten gay deyince

• 16gün

6 7 yaşındaki çocuk cinsellikle ilgili ne kadar bişey bilip cinsel tercihini yapabilirki emin ol kızlar gibi duygusal insanlar varken kimse hayvan gibi haraket eden hayvan gibi düşünen yobaz erkeklerle birlikte olmak istemez bence

Yükleniyor...