Yakın arkadaşınızın kavgalı olduğunuz kişiyle samimi olması kabullenebilenecek birşey midir?

Siz bunu kabul eder misiniz? Nefret ettiğiniz insanla arkadaşınızın yakın olması sizi rahatsız eder mi?

0|0
3|6

Erkekler Ne Diyor 6

• O olayda ben açık bir şekilde haklıysam sadece kendime göre değil herkes açısından haklıysam ve arkadaşım da bunu bilip mesafe koymuyorsa kabul edemem. Çünkü en sevmediğim insan tipidir tavrını net belli etmeyen isbirlikci. Ama tarafında haklı haksız yanları varsa tabiki de kavga ettiğim kişiyle ilişkisini devam ettirebilir, o ayrı bir mevzu

0|0
    0|0
  • Bana ihanet etmiş olur bile bile o yüzden hoş karşılamam ama bir şey'de demem.

0|0
    0|0
  • elbette var ve rahatsız eder ama arkadaşımdan yolunu ayırmasını istemek tamamen haksızlık olur bu duru kabullenmekten başka çare yok

0|0
    0|0
  • Onun kararı ister görüşür ister görüşmez ben karışmam. Ama benim yanımdayken o kişiden bahsetmesinide istemem.

0|0
    0|0
  • herkesin ilişkisi başkadır uyarını yaparsın ama müdahale edemezsin

0|0
    0|0
  • benim için sorun değil tercihler insanlar için. d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Vala etti zamaninda. Ama bu konuda konusmak dahi beni rahatsiz ediyodu. Yokmuş gbi dusunmeye davranmaya calisiyodum.

0|0
    0|0
  • Olabilir sıkıntı etmem

0|0
    0|0
  • nefret ettiğim kişi bana çok kötü bir şey yapmışsa yakın arkadaşımın da bunu düşünüp onunla arasına mesafe koyması gerekir

0|0
    0|0
Yükleniyor...