Annem bile sevmezse kim sever ki?

annem beni pek sevmez. hep aramizda bir duvar var. bisi olsa sadece annelik içgüdüsünden dolayi üzülür o kadar. can ciger degil yani. erkek kardesime oyle degil ama. o naparsa kizamaz kiyamaz. bende de hep söylenir herşeye. keske beni de o kadar sevse. anne kiz gibi degiliz. arkadas gibi olsak keske ama imkansız gibi. erkej kardesime oldugu gibi olmaz bana.

neyse soru sormam lazim. bunu degistirmenin yolu var mi

0|0
5|10

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben de aynı durumdayım. Sadece iç güdüsel yakınlığı vardır anamın bana. Ancak bağıma bir şey gelecek de öyle arslan oğlu olacağım. Onun dışında ben hep ailemin bir işe yaramaz değersiz hazır yiyicisiyim. benden şiddetle nefret ederler. Özellikle işsiz dönemlerimde hayatı bana zehir ederler. Ama eve para getirdiğim zamanlarda yemeğim bile hazırlanıp önüme bırakılır. Hayat işte ne yapacaksın

0|0
    0|0
  • Yok...

0|0
    0|0
  • Kadın olduğun için seni seven bir karşı cins bulursun merak etme.

0|0
    0|0
    • 16gün

Ya anne sevgisi baska. Ben annemle ark gibi olmak istiyorum. Ama yok yani sevmiyo beni

• Aynı durum bendede var kız kardeşlerimden çok beni seviyor, insan hissediyor erkek evlat olduğu için heralde

0|0
    0|0
  • evlendiğinde düzelir aranız

0|0
    0|0
    • 16gün

sanmıyorum

• 16gün

iyi geceler...

• 16gün

sağol sana da 🙏

• bence senide seviyor annen merak etme

0|0
    0|0
  • gel hadi gel

0|0
    0|0
  • annen o senin soğuk davranma

0|0
    0|0
    • 16gün

sevmiyo. nasil yakin oluyum. kardesimi seviyo. ona kiyamiyo hep ince dusunuyo kiymetli ben uvey gibiyim

• 16gün

temelde kaynaklı sorun yapacak birşey yok. ne diyor peki

• 16gün

anneannem ona kötü davranmis cok. ben size öyle yapmıyorum falan diyo. ama kardesimi sevdigi gibi sevmiyo beni. bana ona davrandigi gibi davranmayı yabanci gibiyim. ben regl olduğum da bile oturup benle anne kiz konusmasi yapmadi herkes annesi ile sutyen alir ilk genç kiz olurken ben kendim aldim görünce güldü halamda vardi kahkaha atti utandim o zamandan beri anneme hic bisi anlatamam. o yuzdeb cok uzağız. boyle buyudum. simdi de ben samimi degilim diye niye diger kizlarin annesiyle konuştuğu gibi konusmuyosun diyo. ben boyleyim diye beni suçluyo. söylesem de kabullenmez

• O çoğu kızın sıkıntısı mühtemelen annen erkeğin kızdan üstün oldugunu düşünen eski cahillerdendir

0|0
    0|0
    • 16gün

yok o kafada degil. ama bilmiyorum. ona ayri sevgisi var bana neredeyse yok. iste annelik duygusu sadece.

• 16gün

Boşver ya. Böyle iste. Boktan bir hayatim var

• 16gün

Bende ondan dedim niye konusuyoz Kim in hayati guzel?

• Üveysin demek ki.

0|0
    0|0
    • 16gün

degilim. ama üvey olsam bu kadar olur

Kızlar Ne Diyor 5

• bilmiyorum var mı ama. bizde de o problem var. kız kardeşimi savunuyor hep. o hata yapsada haklı durumuna çıkarıyo. ben hata yaptığımda demediği kalmıyo tamamen suçlu durumuna düşürüyo beni.

0|0
    0|0
    • 16gün

bisi desen hakli cikarlar anlamazlar. ama böyle. erkek kardesim sinava giderken kalkti kahvalti hazırladı ac gitme diye. ben 3 kez sinava gittim hic bisi yapmadi. ac gittim. küçük kardesimle erkek kardesim de kavga eder ama onu hic soylemez abisini seviyo der. benden bahsederken anlaşamıyorlar diyo başkalarına. hemde gulerek diyo. desem ki niye boyle yapiyosun. ne var bunda der kendini hakli bulur. yok yani. sadece anne olduğu icin baska bir sevgisi yok bana

• Yok maalesef , annelik duygusu icgudusel sonradan kazanilacagina inanmıyorum.

0|0
    0|0
    • 16gün

tamam iste. icgudusel olarak var sadece.

• 16gün

Anladim. Dünya çok kisa annenle kesinlikle konusmalisin. Hayatinin her aninda aklina takilacak kendini degersiz ve mutsuz hissedeceksin. En azindan soru isaretlerine cevap bulabilirsin.

• 16gün

kucukten beri hic anne kiz gibi olmadi benimle. adet oldugum gün bile oturup bana biseyleri anlatmadi. sutyen aldigim gün kahkaha atip gülmüştü utandım cok iyi hatırlıyorum. herkes annesiyle alir sutyen ilk basta. o zaman boyle yaptı ve cekindim ben annemle hic böyle seyler konusamadim hala da konuşamıyorum. simdi söyleyince biseylero onu eleştiriyorum gibi bakiyo ve hakli cikmaya çalışıyo. anneannem ona kötü davranmış onlari anlatiyo ben size böyle yapmiyorum hic diye sonrada üzülüyo. konussam ne fayda anlamiyo ki. ama hic bir zaman benle anne kiz gibi konusmadi. temelinde bu varm smdi de konusmayinca ben konusmuyo oluyorum diger kizlar gibi.

• Zamanla sever gibi bir durum değil bu, böyle geldiyse böyle gider kendimden biliyorum

0|0
    0|0
    • 16gün

Keske duzelse. Tutunacagm baska hic bisey yok. Ölsem uzulmem yani o kadar

• 16gün

😘😘❤ takip edim mi arada dertlesirik😂😂

• 16gün

Ay evet beklemedeyiiiim <3

• bence sana oyle geliyodur.. erkek kardesin daha kucukse kucuk oldugu icin ustune titriyo olabilir. sen de ergenligindesin anladigim kadariyla.

0|0
    0|0
    • 15gün

kardesim 19 ben 24 yaşındayım

• 15gün

annenin yapisi boyle demekki sen de biraz ona saygi duy. bende her seyimi konusmuyorum annemle bu zamana kadar bisey kaybetmedim.

• 15gün

ama diger kardeşim e daha farkli

• sever sever.. sevmezse duramazsın. anneler her zaman erkeklere ayrıdır bu hepsi için geçerli

0|1
    0|0
    • 16gün

ama erkek kardeşim kucuk kardeşimle kavga ettigi oluyo hic söylemez onu iyi gösterir hep. akrabalara sanki başkasının kizindan bahseder gibi gulerek benim ve küçük kardesimin anlaşamadığını soyluyo. erkek kardeşimde soylemiyo bende gulerek anlatiyo.

• 16gün

buyuksun ya ondan. benim de ablama ayni senin anlattigin gibi davraniyor

• 16gün

ama erkek kardesim icin hic anlasamiyo demez onu seviyo der. beni kötü gösterir gibi onla anlasamiyo diyo hemde gulerek. sanki baskasinin kizindan bahsediyo. erkek kardesimde ince dusunuyo bende niye düşünmüyo

Yükleniyor...