Müşteri hizmetlerini arayanlar hep mi öküz olur?

Adam veya kadın arıyor ego tavan chip mi taktılar arkadaşım bize her istediğinize tamam diyecek diye bekliyorsunuz yapmayın !!! Karşında bayan var dimi insan var insan ilk etapta.

0|0
6|37

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 36

• ne istedigini anlatamayan insanlari anlamaya calisan musteri hizmetleri temsilcilerine Allah yardim etsin diyorum

1|0
    0|0
  • Dogru diosun ama ben 1 sene calistm cagri merkesinde orda bulunma amacimiz zaten garip insanlarla muhatap olmak bunun ici para aliyoruz

0|0
    0|0
  • insan olmak lazım..

1|0
    0|0
  • Onlar sizi robot olarak görüyorlar ne dersek eyvallah diyecek sanıyorlar.

1|1
    0|0
  • Ovvv baya sitem etmiş ilk önce hal hatır sorulur güzellikle dersini soylersin müsteri temsilciside gereken cevabı verir olur biter mutlu akşamlar sonuna da 😄

1|0
    0|0
  • kusura bakma ama çalıştığın firmaya her ay ödeme yapıyorum.
    hakkımı ararken dilenci gibi değil alacaklı gibi konuşmam gayet normal.
    fakat her konuşmamda ''sen üstüne alınma, seninle ilgisi yok'' vb cümleler ile aracıyı sözlerimden tenzih ediyorum

0|1
    0|0
    • 16gün

Tenzih ederken bile hatta bu yorumu yaparken bile vasatsınız şunu çok iyi bilin siz ne kadar uzun konuşursanız bizim hakkımızı paramızı cebimizden o kadar alıyorsunuz bunu da bil bari sadece size söylemiyorum sadece insanlıklarını kaybetmemelerini istiyorum

• 16gün

senin paranı neden alayım?
      neden bahsediyorsun onu bile anlamadım ama şunu anladım ki tenzih etmeye gerek yokmuş.
      bir firma size ücret ödüyor ve benim firmaya ulaşmak için tek yolum sizinle konuşmak. firmayı şikayet edip, hakkımı ararken çiçek çikolata mı bekliyorsunuz?
      15 gün boyunca numaram değiştirildi mesela avea tarafından hiç isteğim ve bilgim olmadan. saolsun müşteri temsilcileri 12 gün beni suçladı. savcılığa gitmem gerekiyor dedi.12 gün sonra müşteri temsilcileri hatalarını kabul etti. ne yapmalıydım mesela? vasat ve beceriksiz birine teşekkür mü etmeliydim?
      olaylara kendi açından baktığın sürece doğruyu değil işine geleni görürsün.
      iyi sohbetler

• 16gün

Bakış açın bu koltuk da oturmadığın için bu yönde senin çalıştığın firma seni rezil etmiş olabilir ama benim anlatmak istediğim çok farklı anladıysan ne mutlu iyi günler

• Seni birileri kızdırmış 😀

1|0
    0|0
  • Müşteri hizmetleri'ni
    Müşteri hazretleri okuyorlar D

1|0
    0|0
  • Musteri hizmetlerinin amaci ve isi zaten sorunlu musteriye destek olmak bilincli bilgi li musteri islemini oim uzerinden yapiyor talebini mail yolu ile bildiriyor ki yasal surec olursa elinde delil olsun diye veya kendisine gelen faturayı anlayabiliyor

0|0
    0|0
  • Yok ben gayet efendi konuşuyorum 😇

1|0
    0|0
  • calll center olmak zordur ınsan psıkolojısınden anlamalı ve sabırlı olmalı

1|0
    0|0
  • Türkiyedeki kezbanlar da müşteri hizmetleri temsilcisiyiz desinler !
    Saygı yok hoşgörü yok cahil hepsi.
    Geçenlerde Google müşteri hizmetleri ile konuştum Amerikada yaşayan kadın o kadar hoşgörülü o kadar nazikti ki şok oldum.

0|1
    0|0
  • Nezaket onemli. Ama insanda sinirli olunca ona gore davranabiliyor. Ornegin vodafone'a 10. Kez arıza kaydi actirdim her arayisimda ayni sorulari sorup tekrar kayit actilar. Sonunda insan birine patliyor firmaların beceriksizligi.

0|0
    0|0
  • Hiç mi iyi biri çıkmıyor

0|0
    0|0
  • Müşteri hizmetlerini gıcığım

0|1
    0|0
  • Zordur. bilirim
    Birde bayansan..

0|0
    0|0
  • egoyla alakasi yok o hatlar musterilerin sorunlari cozulsun diye var cozemiyorsan calismanin anlami yok

0|0
    0|0
    • 16gün

👏👏👏 Zeki çocuk seni okuma yazma yetim ayrıca düşünebilme yetim de var yani işimin gereğini fazlasıyla ve zekice yapabiliyorum yazdığımı oku tekrar ne demek istediğimi anlarsın. Bir de şunu söyleyim yarası olan gocunur 😉

• 16gün

olabilir o zaman aradigimizda yardimci olucaksiniz sonucta sizi nikahimiza almiyoruz isinizi duzgun yapin yeter

• 16gün

zeki kiz😏

• Müşteri hizmetleri gerçekten çözüm için mi var yoksa insanları oyalamak için mi

0|1
    0|0
  • O değilde, müşteri hizmetlerindekide anlamiyor bir seyden

0|0
    0|0
  • Napsinlar senin sirket kitliyosa

0|0
    0|0
  • Şahsınıza sözüm yok ama o sistemin taaa mısına koyayım

0|0
    0|0
  • Hangi firmanin kol sentirisiniz hanfendi?

0|0
    0|0
  • Hangi kurumun Müşteri hizmetlerisin :)))

0|0
    0|0
  • Anaa sen müşteri hizmeterinde mi çalışıyorsun

0|0
    0|0
  • Boş ver abla kapat gitsin yüzlerine.

0|0
    0|0
  • Haklısın ama can çıkar huy çıkmaz

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Alaksi yok

0|0
    0|0
  • Türk telekomda öyle kamiller varki ne yapsak az :D

0|0
    0|0
    • 16gün

yani kuruma göre değişir ama Türk Telekom müşteri hizmetleri beş para etmez, insanları değil ama politikası

• hep öküz olmaz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 5

• Gerçekten çok garip insanlar var Allah yardımcınız olsun
    Ama bazen müşteri hizmetlerini aradığımızda karşıdaki kişi tam olarak ilgilenmezse sinirleniyoruz ve başka birine bağladığında o siniri ona yansıtıyoruz maalesef.

1|0
    0|0
  • ben bazen arıyorum ama öküz değilim

1|0
    0|0
  • Asıl müşteri hizmetlerinde çalışanlar çok sinir bozucu oluyor bir ego bir tavan vallahi tam dayaklıklar dkxmnx

0|0
    0|0
  • bir çok cagrı merkezınde calıstım yapıkıcak iş deık

0|0
    0|0
  • Hakikaten hepsi bir havalı havalı sanki kimsin

1|0
    0|0
Yükleniyor...