Dindar insanlara soruyorum karşı cinsel tokalışır mısınız?

Dinene doğru değil ama bazen insan mecbur kalabiliyor kızlarla neyse ama erkeğe eğer bir bzyan el uzatıyorsa o da geri çekiyorsa bu kabalık oluyor ayrıca erkekler eşiniz bir ekekle tokalaşmasa ne düşünürsünüz?

Güncellemeler:
23gün Karşı cinsle olacaktı.

0|0
15|20

En İyi Erkek Görüşü

• mecburiyette olsa olmaması gerekir dinen ama toplumda kabalık olarak nitelendiriliyor...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Temas hic hos degil sahsen rahatsız oluyorum. Simdi burda karım baska adamla tokalasamaz diyenler dugun dernek olunca karısı baska adamın elinden tuttup halay cekebiliyor yaman çelişki. Dinen evet caiz değildir bu konu ama sadece yabancıyla degil nikahın düstügü her kim varsa zararlı. Amcamın oglu halamın kızı dayımın oğlu olmuyo işte ayrıntıyı düşünmek lazım azcık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Dindarlikla yobazligi karistirmayin

0|1
    1|0
  • bana göre saçma. ama pek dindar değilim. bu arada el ele tutuşmak ile tokalaşmak aynı şey değil. ben bir şey hissetmiyorum en azından.

1|0
    0|0
  • görgü kurallarına Gore bir bayan el uzatirsa el uzatilir dinen caiz değildir ama bir içki içmek kadar da büyük bir günah değildir

1|0
    0|0
  • Hayır tokalaşmam eşim tokalaşmasın 😀😀😀

1|0
    0|0
  • Ben deistim ama yine de tokalaşmayı sevmiyorum. Karşı taraf uzatırsa ayıp olmasın diye sıkarım ama normalde ben elimi uzatmam.

1|0
    0|0
  • her daim tokalaşırım kapalı bir, ine el uzatmam başımla selamlarım

1|0
    0|0
  • tokalisilmamasi daha uygundur

1|0
    0|0
  • Dindar değilim ama karsı taraf el uzatmazsa uzatmiyorum gereksiz. Eşim olursa uzatmasını istemem.

1|0
    0|0
  • Ya bak şimdi babam imam karşu taraf el uzatana kadar uzatmaz aynı şekil annemde önemli olan niyet

1|0
    0|0
  • Mecbur kalmadıkça tokalaşmam

1|0
    0|0
  • Mümkün olduğunca hayır

1|0
    0|0
  • kadın el uzatmadığı sürece, tokalaşıyım diye uğraşmam.

1|0
    0|0
  • istemem tokalaşmak ama dediğin gibi bazı durumlarda bu kabalık olarak anlaşıldığı için tokalaşıyorum, bunu çağdışı görenler var oysa elele tutuşmanın insana neler hissettirdiğini herkes bilir

0|0
    0|0
  • böyle bir durumla karşılaşmamak için en etkili çözüm örtülü kişilere el uzatmayın. Sadece başınızla selam verin o kadar.. Eğer onun için sakıncası yoksa siz selam verirken o ister istemez elini uzatacaktır o zaman sıkarsınız

1|0
    0|0
  • Bayan el uzatmadığı sürece tokalaşmam, diğerlerini pas geçiyorum

0|0
    0|0
  • Ben elim havada kalırsa kızıyorum. Tokalaşırım sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
    • 23gün

Nasıl kızıyorsın?

• 23gün

İçimden kızıyorum karşıya bişey demiyorum. Özellikle de bayramda düğünde falan 70 yaşında annem yaşındaki teyzelerin elini öpmek istediğimde elini uzatmıyor ben de arada laf sokuyorum onlara

• yıl olmuş 2016 tokalaşamayanlar var 😂 insan mıyız

0|0
    0|0
  • bu çok gerici bir tutum

0|1
    0|0
  • he dindarlara sormus 😎

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Görgü kurallarına göre bir kadın elini uzatmadığı sürece erkek tokalaşma girişiminde bulunmamalıdır.

0|1
    1|0
  • Dindar bir insan değilim ama hoşlanmıyorum ve rahatsız oluyorum.
    Özellikle erkeklerle tokalaşırken.. En son nereye dokundu, ellerini ne zaman yıkadı, aklımdan 10 tane soru geçiyor.
    Bu yetmezmiş gibi salak salak yanaklarımızı birbirine değdiriyoruz.
    Sebep? Ben niye her kadını, erkeği yanağından öpeyim.
    El uzatmasan, öpmesen de olmuyor.. Gülümsemeyle birlikte bir Merhaba neylerine yetmiyor anlamıyorum.

0|0
    1|1
  • Hayır tokalaşmam.. "Sizden biriniz, başına iğne ile dürtülmesi kendisi için helâl olmayan bir kadına dokunmaktan daha hayırlıdır." (Hadisi şerif)

0|0
    0|0
  • El uzatamayacagi kadar uzaktan kafayla selam veriyorum genelde 😁

1|0
    0|0
  • Tokalaşırım çok abartı birşey değil bu

0|0
    1|0
  • Ben tokalaşmıyorum uzatanların eli kalıyor öyle bu kabalık değil bana göre

0|1
    1|1
  • çok sacmaa

0|0
    1|0
  • Dindar ne?

0|0
    0|0
  • Çok mecbur kalmadıkça tokalaşmıyorum, ama karşı taraf elini uzatıyor o zaman tokalaşmak durumunda kalıyorum

0|0
    0|0
  • aynen ben bir kere amcada bayramda mal gibi kaldım öyle ayar oldum çok meraklısıymışım gibi

0|0
    0|0
    • 23gün

Babaanneme gelenleri genelde bugüne kadar hiç öpemedim :) Koca koca teyzeler sanki meraklısıymışım gibi :)

• Yani olabildiğince sıkmam elini dinle de ilgisi yok gereksiz buluyorum

0|0
    0|0
  • Mecbur kalmazsam elimi bile uzatmam basimla selam veririm

0|0
    0|0
  • bayan el uzatmadan erkek el uzatmamalı

0|0
    0|0
  • Ben dokunmaktan ve dokunulmaktan hoşlanmıyorum tokalaşmam ama yumruk atarım😂😂😁😁

0|0
    0|1
Yükleniyor...