İnsanlar Neden Bu Kadar Agresif ve Alıngan?

Gerçek hayatta değilde internet ortamında insanların %90'ı böyle. Gerçek hayatta olamazlar çünkü böyle insanları direk hayatımdan silerim gerek yok. Hemen her şeyden bir şey çıkarma ve alınma, en ufak hatanı küfür ederek yüzüne vurma, bir şey olsa da saldırsam gibi tavırları var insanların. Sanki konuşmuyoruz da savaşıyoruz gibi hissediyorum kendimi.

Ben mesela diğer insanları potansiyel bir arkadaş adayı olarak görüyorum. Ve onlarla etkileşim içine girmeyi de "hoş sohbet" fırsatı olarak görüyorum. Ama en yazık ki insanların çoğu herkesi potansiyel bir tehtid&düşman olarak görüyorlar sanki. Mesela geçen birisi günlük hayatla ilgili bir soru sormuş ve kendi görüşünü belirtmiş. Ben de onun görüşünü saygılı bir şekilde eleştirip kendi görüşümü belirttim. Bunun üzerine o kişi hemen bana hakaret ederek beni engelledi.

Sizce insanlar neden böyle davranıyolar? Olgun, mantıklı ve saygılı insanların sayısı neden bu kadar az?

1|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Sanaldan ne bekliyosun ki..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fazlasıyla sanal insanlar gerçekten okadar uzaklaşmışlar ki birininin kalbini kırmışım kötü davranmısım umrunda değil ki interneti hızlıysa oda hızlı :D herkese aynı anda kafa tutabiliyorlar :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çünkü artık insanlarda tahammüll kalmamış

0|1
    0|0
    • 23gün

konuştuğum kişiler benden yaşıt hatta belki daha küçük ne yaşamışlar ki tahamülleri kalmamış? ayrıca benim suçum ne? ben yapılan saygısızlıkları hakediyor muyum?

• 23gün

ya da ben neden saygsızlık yapmıyorum?

• 23gün

O senin kişiliğin. Herkes senin gibi nazik olamıyor

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...