Kızlar gece eve yalnız dönmekten korkar mısınız? Kimden neden korkarsınız ya da hoşunuza mı gider erkeklerin takibi?

Kızlar gece eve yalnız dönmekten korkar mısınız? Kimden neden korkarsınız ya da hoşunuza mı gider erkeklerin takibi?

0|0
16|2

Kızlar Ne Diyor 16

• Yok. Takip edilmek niye hoşuma gitsin? Her yer sapık kaynıyor. Manyak mıyım ben?
    Gece dışarı çıkmam gerekince korkmam çıkarım. Ama keyfime çıkmam. Gece dışarda olmayı sevmem.

0|0
    0|0
  • sapik misin nesi hosumuza gidecek.

1|0
    0|0
  • Evet fantazi dünyamız rengarenk kızlar olarak fantezi sıralamalarımızın başınıda sapık tarafından takip edilmek çekiyor hele bir follow me sen benide hayatın nasıl kararıyor biriniz bir denk gelin hele göstercem hoşunu

0|0
    0|0
  • sizden korkuyoruz

0|1
    0|0
    • 24gün

neyimizden gündüz korkmuyorsun gece mi korkuyorsun o zaman neden sevgiilerin var :D

• 24gün

bende halimizi anlattım panik yapma 😉

• 24gün

tamamm hadi sen kendinle konuş 😀ben eğlendim Az senle yeter bu kadar vakit ayırdığım

• hoşumuza niye gitsin ne sapık bir soru

0|0
    0|0
    • 24gün

o zaman brdan neden yalnız gece çıkıyorsun barda birşey yok sokakta olunca mı tehlike amak mısınız

• 24gün

okey ben diceğimi dedim ve yatıyorum gerisi sende.

• 24gün

Çok şükür tecavüz fantezisi kuran saçma bir insan değilim senin gibi ay pardon insan dedim alınma

• Korkarim ben ki o yuzden cikmam disariya tek basima

0|0
    0|0
  • neyi hoşuma gitsin be , hangi kafayla sordun bu soruyu

0|0
    0|0
  • Allah belasızı versin sapık düşüncelilerin biri idam olsana kurtulsak

0|0
    0|0
  • Korkmam

0|0
    0|0
  • Erkeklerin takibi neden hoşumuza gitsin yav?

0|0
    0|0
  • Yalnız dönmekten korkmamda erkeklerin takibinin hoşuma gidiceği kadarda manyamadım

0|0
    0|0
  • hosumuza niye gitsin o nasıl bir soru ya

0|0
    0|0
  • heryer insanlarla dolu niye korkuyum ki

0|0
    0|0
  • Tedirgin olmasın diye kadını gecip önüne gecende var laf atıp takip edende..

0|0
    0|0
  • Sapıklardan korkarım

0|0
    0|0
  • Kimsenin gitmez tehdit edilmiş, köşeye çekilip tecavüze ugraancak gibi hissediyoruz. Şahsen başıma daha önce geldi gözlerini dikti baktı yerimi otobüste degistirmeme rağmen, indigimde caddeye kadar bana eşlik etmesi için bir adama yalvardim çünkü benimle aynı yerde indi. Bir dükkana girdim ordan ailem aldı beni. Ben durum boyunca profesyonel davranmaya çalışsam da yaşadığım en büyük korkulardan biridir. YAPMAYIN. Kaç kadın tecavüze uğruyor, kesilip biçiliyor, haberler hepsini gösteremiyor artık bile. Hiç hoşumuza gitmiyor, korkuyoruz. Neden laf atılır takip edilir anlayamiyorum kadının tedirginliginden zevk mi alıyorsunuz? Boyleleri için tek bir duam var. Aynısını da başka erkekler size yapar eminim de o korkunun tadini alırsınız bir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sapık mısın sen?
    Hoşuna gider mi ne demek?
    Olaya bak...

2|0
    0|0
  • Yıllar yıllar önce bir tezgah kurmuştuk

0|0
    2|0
    • 24gün

2-3 arkadaşım sapık gibi kıza yanaşmıştı ben de güya kızı o sapıkların elinden kurtarmıştım. Planı uyguladık da evine davet etmedi ospu. Niye etmediyse daha napıyım hayatını kurtarmışım lan

Yükleniyor...