Evlatlık olduğunuzu öğrenseniz?

Şu anda evlatlık olduğunuzu ve yıllardır gerçek aileniz gibi davranan anne ve babanızın öz olmadığını, yıllardır büyük bir gerçeği sizden sakladığını öğrenseniz ne hissedersiniz?
Kandırıldığınızı düşünüp ilişkinizi mi kesersiniz yoksa şimdiye kadar gerçek ailem gibi davrandılar, onlar benim gerçek ailem deyip tepkisiz mi kalırsınız?

Not: Tamamen meraktan soruyorum 😅😅

• Kandırıldığımı düşünür, tamamen ilişkimi keserim.
    24% (5)9% (1)19% (6)Oy Ver
  • Onlar benim ailem, onlara bana sahip çıktıkları için teşekkür ederim ve bunu önemsiz bir detay olarak görürüm.
    71% (15)55% (6)66% (21)Oy Ver
  • Diğer
    5% (1)36% (4)15% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
16gün Diğer seçeneğinde belirtiniz
16gün Sorduğuma pişman oldum😅😅😅

0|1
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• O nedenle alınan çocuk 7 yaşında falan gerçek ile tanıştırılmalı. O zaman sorun kalmıyor.. Alt kattaki arkadaşlar iki kardeş aldılar ve 7 yaşında çocuklara söylendi.. Tepki ne güzel anneciğim babacığım sizi şimdi daha çok seviyorum bize gerçekten sahip çıktığınız için oldu. Şi, mdi ikisde mükemmel birer insan.. Sonradan öğrenen başak bir ailenin aldığı kız tepki olarak gitti fahişe oldu.

1|0
    0|0
    • 16gün

Her şeyin bir adabı var işte. Demek 7 yaşlarındayken söylenmesi uygunmuş. Bilmiyordum

• 16gün

YUzmanlar öyle tavsiye ediyor.. çünkü çocukta nefret ve kin duygusu o zaman oluşmuyor..

• 22saat

Teşekkür ederim.

En İyi Kız Görüşü

• Biyolojik açıdan çocuk-aile ilişkisinin herhangi bir anlamı olduğunu düşünmüyorum. Kim ya da kimler tarafından büyütüldüysek onlar ailemizdir bence

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Seni sadece 9 ay karninda tasiyanmi yoksa kicini temizleyip sabahlara kadar uyumayan ve seni yillardir buyuten besliyenmi onemlidir? Kimin hakki cok, gercek aileninmi yoksa sana yillarca bakan sahip cikanlarmi?

Hem evlatlik meselesi ne kadar zor biliyormusun? Aile kendileri cocuga cocugun piskolojisi bozulmasin diye soyleyemiyor.

1|0
    0|0
    • 16gün

Haklisin, aynı fikirdeyiz

• 16gün

Eh insan oglu nankorluk yapabilir. Bizimde bir tanidik bir ailedeevlatlik kiz vardi, liseyi bitirene kadar hersey guzeldi cok mutluydu, hayat doluydu ve okulda cok basarili bir ogrenciydi. Agzina kopek isesin akrabalarinin cocuklarindan birisi soylemis kiz alt ust oldu okulda derslerini yapamadi , bunalima girdi ruh gibi birsey oldu.

• 16gün

Evet aynı olay yaşandığı için merak uyandı bende

• Diğer

1|0
    0|0
  • Onlar benim ailem, onlara bana sahip çıktıkları için teşekkür ederim ve bunu önemsiz bir detay olarak görürüm.

1|0
    0|0
  • umrumda olmazdi

1|0
    0|0
  • yasamadan bilinmez ama basta ters tepecegi kesin. yillarca kandirilmis hissi oldugundan dolayi sonrasi nasil gelisir bilmem

1|0
    0|0
  • Bir saniye düşünmem kafama sıkarım intihar için bahanem olur

0|0
    0|0
  • senin 3 tane elin mi var wtf 10 dakikadır şoktayım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...