Arkadaşlar erkek arkadasim ile şık bir restoranda gidecez... yardım?

Steak house mi ne varmış biliyorum çok cahilim hatta yemek teklifini edince ora nere dedim 😂😂
Şimdi ben burger king veya dominos gibi yerlerin dışında bir yerlere gitmedim. bu da orayı söyledi. acayip kasildim ben ya? nasıl bir yer? hani erkek arkadasim ile de bir aydır beraberiz. acaba desem mi ki başka bir yere gidelim, yoksa gidip kendimi rezil mi edeyim? Tamam adap görgü kurallarını biliyorum ama ilk kez gidecem işte ailemle falan olsa neyse ama vezirde olabilirim rezilde.. fikir verin bana lütfen?

0|1
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• yapacagin su kapidan giriyosun dik bir sekilde sanki defalarca gelmis gibi geciyosun yerine oturuyosun menu geliyo once bir baslangic olarak corba turu arasicak falan ana yemek mezeler salatalar amaaaan sevdicegin ne diyosa sende aynisini de gitsin iste

1|0
    0|0
    • 17gün

Hmmm güvenemiyorum kendime elime yüzüme bulastirmayayim de 😂😂

• 17gün

aksam 10 ya :D

• 14gün

teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Stik hosa gitmeyin ya stik hosta neymiş

işkembeci hasan usta varken

Arkasından da bir kelle paça bol sarımsaklı ohh

Usta az bir işkembe çek

@maria_mena
    Seninki sarımsaklı mi olsunolsun?
    ,

1|0
    0|0
    • 17gün

Ah bende ayni mantiktayim

• 15gün

Yeni dahil oldum buralara 😀 teşekkürler çatlakbela 😀ben hiç yemedim ve yemem de sanırım🙈

• Kilo ile et yiyiyson o kdar fazla lüks bir yrr değil köfte veya sucuk sipariş et bıçakla kesip yemesi kolay olsun 😉

1|0
    0|0
    • 17gün

Ya zaten ben her eti yiyemiyorum hosuma gitmiyor 😂 bak köfte olduğuna sevindim menüde

• bence git hani ekstra bişey yok yani steakhouse de yiyeceğin bonfile çatal bıçak kullanabilirsin diye düşünüyorum :)) rezil olacak bişey yok.

1|0
    0|0
    • 17gün

Tabiki kullanabiliyorum adanaliyim kebabi disarda catal bicakla yiyoruz ehehehe 😂😂😂
      Ama tuhaf hissettim kendimi 😂

• 17gün

Yahu bu et yemenin kibari mi olurmus bende bunu anlamadim herhalde cocuga da yarın bunu dicem gel gidelim dominosa gomelim pizzalari ben rahatsız olurum öyle mekanlarda diyipp çıkacam 😂😂😂

• 17gün

:)))

• Lan alt tarafı steak house :) en fazla gunaydin steakhouse ya da nusrettir. Çok kasılma.

1|0
    0|0
    • 17gün

Restoran çok lüks. Bende ilk baş et lokantası deyince çocuk kebapci falan sanmıştım hahahahaha 😂😂

• 17gün

Dediğim yerlerde çok lüks :)

• nasıl yiyorsan öyle yemeye devam et

1|0
    0|0
  • bence yarım ekmek köfte ekmek yiyelim bol soğanlı de reddedemeyeceği bir teklif olur şahsen 😄

1|0
    0|0
    • 17gün

Adana da olsa gel manita sana bir hasan usta kebap ismarlayim derim damardan girerim ama başka memleketteyim be 😁😂

• 17gün

ne diyüün sen yaa kebabın başka memleketi mi olur kebab diyince akan sular durur vardır oralarda bir ocakbaşı 😂

• Adı üstünde ET EVİ yani 😊😊 et yiycek siniz alt tarafi tut budu siyir gitsin 😯😉😉😃

1|0
    0|0
    • 17gün

Hahahahaha ben evde bile yapmıyorum o hareketi ya ekmekle daliyorum 😂 şimdi herkes kibar kibar yiyecem sanıyor budu çatala alıyorum sonra ekmeğin arasına koyuyorum annem diyor bende seviniyordum kibarlastin falan diye 😂

• 17gün

Hahahaha ya 😂😂

• 17gün

Valla oyle oldu bak atalar ne demis ET BALIK KELLE bunlar yenir ELLE 😉😂😂

Kızlar Ne Diyor 2

• Kasıcak bsey yok gidip et yiyip gelcen

1|0
    0|0
    • 17gün

Demesi kolay...

• 17gün

Neyden çekiniyosun

• 17gün

Çocuktan. Ne bileyim, oğlanla konumlarimiz falan çok farklı normalde. 1 aydır birlikteyiz ama ben her attığım adımı düşünerek çekinerek atıyorum. O yüzden bu kadar kasiyorum kendimi. Yine kendim gibi davranıyorum ama değişik bir duygu ya

• Kendine güven

1|0
    0|0
    • 17gün

Güvenemeyruum 😁

• 17gün

Alışveriş e çık kendini iyi hissetceğin yeni ciciler al

Yükleniyor...