Size Türkiyenin göreceklerini, ekonomisini ve neler olacağını söyleyeyim mi? Dostlar beni böyle hatırlarsan ya. Detay?

Ben kurt gibi çok zeki elit deha biriyimdir. Ama çevremdeki ahymaklar bana hergün 15 temmuz yaptığı için okuyamadım. Ben siyaset hastası, siyaset sevdalısı biriyim. Özümde ruhumda her daim Türk milliyetçiliği turan vb vardır. Ama ben ajdar gibiyim siyaset konusunda. Laik, elit biriyim, milliyetçiyimde ama oyumu akpye atıyom atmayada devam edecem. Tayyipi seviyorum çünkü. Ben dolar sevdalısı biri olaraktan param dolar bazında eridi. Acımı kalbime gömüp hayla seviyom Tayyipi. Dolar 4 olsa yine desteklerim onu. Her neyse ben akpnin kanallarından başka halk tv ulusal tv cnn türkede bakarım hepsini takip ederim. İster inanın ister inanmayın bu Türkiye ne yazıkki 15 temmuzdan daha ağır daha kanlı bir darbe girişimiyle tekrar karşılacak maalesef. Sonuç nolur bilmiyom ama. Hem benim sezgim hemde en büyük bu konudaki kehanetim akpye yakın bir kanalın programında bunu abdli ajanların söylemesi. Böyle bir şey olacak tahminimce. Bu ajanlar brexix zamanındada İngilizler çıkacak demişlerdi ama herkes çıkmayacak diyip sterlin aldı parasına. Ben dolar aldım. Israrla sterlin almayın çakılacak dolar alın İngilizler çıkacak dedim dinlemediler. Ve hazin son. Dolar konusundada aralıka kadar rahat 3.40 olacak. Sonrasında 3.44 var. Akpnin 2023 hedefleri güzel türkiye hedefleri var. Ama bu yabancı köpeykyleyr bu 6 yıl kala 2023 e bu hedefleri akpye yaptırmak yedirmek istemiyorlar. Ne yazıkki kısmende başarılılar şimdilik. Şimdi bu yabancılar haçlı Siyonist orysp cck ları ölüyü diriyi bırakıp dolara yükleniyorlar ama ne yükleniyorlar yaa. Öyle böyle değil. En tepeden bile alıyorlar. Amaçları o kuş kadar beyinyleriyle dolar üzerinden Akpyi iktidardan indirebilir miyiz düşünceleri sebebiyle. Dolar düşmez dahada çıkacak şu an. And olsunki bundan 1 sene 1.5 sene önce hep düşünürdüm. Acaba bu yabancılar dolar üzerinden Akpyle uğraşır mı diye. Bu düşüncem gerçekleşiyor ne yazıkki. Tam bir muskaylyım galiba. D. D.

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Dostum sen İstanbul'da mı yaşıyorsun? Eğer İstanbul'daysan senin gibi birine ihtiyacım var, görüşelim..

0|0
    0|0
  • Sen malın birisin , baştan aşağı celiskisin zekiyim falan filan goygoyu da yapma

0|0
    0|1
  • bu yapilanlardan sadece birtanesi ortadoguya bak ve neler neler bizi rahat birakmiycaklar

0|0
    0|0
    • 21gün

dolardan sonuna kadar bastıracaklar artık. mesela ben bile düşün bazen akpden istemdışı soğuyom ama vazgeçmem akpden. bak param eridi der bir tekstilci bu seferde akp yerine mhpye atar yani.

• 21gün

ikincisi hulusi akar bile fethullahçı olabilir. hadi oyun yaptılarsa o fetocu değil diye süs verdilerse. onların amacı Tayyipti. Ne malum hulusi akarın belinin arkasına sakladığı silahla Erdoğana suikast yapmayacağı

Yükleniyor...