Acil yardim lütven?

Arkadaşlar 2 ay sonra sınıfın önünde 5 dakikalık bir konuşma gercekleştirmem gerekiyo. Bunu öncedende yapmıştım ve inanılmaz heycanlanmıştım. Ama şuanda kendimde yeni bir kötü özellik fark ettim heycanlanınca yutkunuyorum. Ve artık takıntı haline dönüştü.. Ve 5 dakikalık konuşmada neyapacağım. Korkuyorum cidden 2 ay sonrası için tedirgin oluyorum doktora gittim yutkunmaktan dolayı boğaz ağrısı kaynaklandı hap verdi okadar. Resmen ağlicam artık acil yardım...

0|0
1|4

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok kolay onun çözümü canım kardeşim.

O yollardan geçmiş biri olarak söyleyebilirim ki yapacağın tek şey pratik. Bol bol pratik.

Önce ayna karşısında sonra da kamera karşısında. Sonra o kayıtları izleyip tekrar pratik

0|0
    0|0
  • bir ilaç vardı ismini şimdi hatırlamıyprum ancak heyecan duygusunu bastırıyormuş. benim ihtiyacım olmadığı için kullanmadım. bizzat etkilerini bilmiyorum. doktorlar reçete ile veriyor. psikiyatr a gidersen yardımcı olacaktır.

0|0
    0|0
  • Bunların hepsi 5 dakika için mi :D ver metni ben anlatırım otur sana da sıfır

0|0
    0|0
  • Üniversite sınıfı mı? Topluma konusma ısını rahat gerceklestırmek ıstıyorsan hıtap ettıgın kıtleyı kucumsıceksın, konusmanın unuttugun kısımlarında son kelımeyı tekrarlıyacaksın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• burdan ilaç ismi vermek istemiyorum ama heyecan için Ecz. bir ilaç satılıyor onu gönül rahatlığıyla kullanabilirsin bir defalik

0|0
    0|0
    • 16gün

ismini neden vermiyorsun

• 16gün

Ne bileyim uluorta millet alır kullanmaya kalkar. sende ilk önce Ecz sor veriyorum ozaman dideral

Yükleniyor...