Yazı uzun ama okuyup yorum yaparsanız sevinirim. Siz olsanız ne yapardınız?

7 yıllık evliyim ve 3 cocuk var, 1.5 yıl once iflas ettim, iflas ettiğimde evi geçindirecek durumum olmadığı için eşime babamlarla oturmamız gerektiğini soyledim eşim istemedi ben babamlarla konusayım onlar cocuklarla ilgilenir bende calışırım dedi bende derdim evi geçindirip borcları odemek bana uyar dedim aksilik geldikten 1 ay sonra eşim hamile kaldı ve 3-4 ay çalıştı işinde bir sorun cıktı ve ayrıldı hamile oldugu içinde daha iş bulamadı bende toplayıp bu boyle olmaz çalışamasada evde 3 kişisiniz yardıma ihtiyacım var illa sabit işte çalışmaya gerek yok evde yemek yapalım pogca yapalım bende yardım ederim işe gitmeden gelince gelire ihtiyacımız var dedim bahanelerle itiraz ettiler uzerlerine gidincede biz cocuk bakmaya geldik dediler 3-4 ay bole gecti faturalar birikti babamlar odedi ben iyi bir işe basladım 4000+ gelirim oldu bu sefer eşime babanların yardımına ihtiyacım yok ama bana 500-600 tl giderleri var su an ben borcları odemekle ugrasıom baban emekli 1100 tl geliri var bari kendi masraflarını karsılasınlar dedim tamam dedi 6 aydır 200-250 tl yi gecmez aylık destekleri ben bişey deyince eşim onları savunuo ellerinden geleni yapıolar dio bende bana giderleri gelirlerini gectiği surece bunu kabul etmem diyorum ailesi yuzunden surekli tartısıyoruz sıkısınca napıım kovayımmı dıo benim beklentim ailesine dik durması annesi babası olabilir ama onun asıl ve koruması gereken ailesi ben ve cocuklarımız sizce cokmu fevriyim?

Güncellemeler:
Eklemeyi unuttum bacanakta ticaret yaptı iflas etti iflas ederken kayınpederin evi ipotek gostermiş ev gitti kefil gostermiş her ay maasından 500 tl kesiliyor onların yanından geldiler bacanak babasının yanına tasındı ve bir tartısmamızda biz gidecez dediler bacanak 4 aydır ev tutup bunları alacak benimse babamın ustunde kredim var ve babam odemeye devam ediyor bu hakmı şimdi

0|0
58

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...