Kapat

Herkes eşittir kimse kimseden üstün değildir sözüne inanıyor musunuz?

Ben inanmıyorum öyle olsaydı zengin fakir , güzel çirkin bu tür ayrımlar olmazdı sizce

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• inanıyorum lakin herkezin bir dengi vardır..

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sozu bende derim dilimde dolanır. İnsanllar daima eşittir diye halada savunuyorum. Nedeni ise mesela zengin fakir iliskilerinde bile eminim adım gibi eminim diyorum illaki ask baslamıstır mutlu olunmustur vs.. Yeterki sen etkilemesini bilirsen başarırsın. Tabi simdiki günümüzde insanlık eşitlik kısmına inanan olmasa bile ileriki zamanlarda bu dediğime gelinir. :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu eşitliği nerede sağladığınıza göre değişebilir, hukuki bakımdan eşit olabiliriz örnek vermek gerekirse

0|0
    0|0
  • Toprağın altında herkes eşit canını sıkma sen

0|0
    0|0
    • Üstünde olduğumuz için şimdilik bizi üstü ilgilendiriyor

• Allahın tüm kullarına vermiş olduğu bir imtihan dünyası burasi. Bu dünyada insanlar arasında eşitlik yok ama diyemeyiz ki Allah ona çok vermiş bize az vermiş diye. Olana şükür olmayana sabır edeceksin bu kadar yani

• Yorumlar için sağol

• bu konuda inandığım tek şey, kişiler sadece takvada üstün olur. takvayı da Allah bilir.

0|0
    0|0
    • Allah katında herkes eşittir sadece takvada birbirinden üstündür ama insanlar arasında ise bu söz konusu değil

• insanların kendi arasında dünyevi olarak eşit olduğunu söyleyemeyiz tabi. ama sonuç odaklı düşünürsek (ben böyle düşünerek söylüyorum) eşittir. yani ama ile görenin, sakat ile sağlamın dünyevi ilişkisi aynı değil fakat mükafat orantısı aynıdır. yani ama'nın ameli ile gören'in ameli aynı değildir. neyse karışık oldu mevzu anlaşılsın da..

• Anlaşıldı kardeş sağol

• Kesinlikle palavra

0|0
    0|0
  • Senin için inanırım dayıoğlu

0|0
    0|0
Yükleniyor...