Yapan veya çevresinde yapmış olan tanıdığı olan var mı çok ilgimi çekti denemek istiyorum

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben astral seyahat yapmayı denedim olmadı çok uğraşmıştım. ama yaptığını iddia edenler var, belki olabilir de. bir dene istersen

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• çıkış esnasında korku gerilim olursa yani sıkıntıya düşersen gercekleşmiyor ve cıkışı gerceklestirdiginde geri dönemezsen ruhun sıkışıp kaliyor deneme becerebilecek bir tipe benzemiyorsun senin icin sıkıntı olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bunlar hep ergen merakı yalancı aydınlanma.
    Bu uydurmayı ilk ogrendiginde, heyecanlandın biliyorum hayatın anlamını cozmeye çok yakın olduğunu hissetirdi. Kesin bunu deli gibi uzanıp uygulayacaksın da... lakin yalan. İnan yalan, valla yalan... oyle bir firma yok

1|0
    0|0
    • 19gün

Ben sadece son bir kez sevdiğim adamı görmek istiyorum o kadar gerisi yok

• 19gün

dostum bunun olduğunu yalanlamayan inkar etmeyen hocalar var.

• Astral seyahat deneyimini yaşatacak uyuşturucu maddeleri Türkiyede bulma imkanın yok.

0|0
    0|0
    • 19gün

Uyuşturucuya gerek yok

• 19gün

bunun olmadığına inanıyordum bende, lakin bu soruyu hocaya sormuşlardı yalan yok öyle birşey diyememiş, bunlar tehlikeli işler imanın zayıf olduğunun belirtileridir böyle şeylere gerek yok gibisinden yorum yapmıştı. çevremde ve bu sitede yaptığını söyleyen insanların olduğunu biliyorum. var mı yok mu bikmem ama bence %55 var %45 yok.

• 19gün

Astral seyahat var ben yok demedim sadece sanıldığından daha farklı ve Türkiyede yapılabilecek birşey değil

• Yaptigini soyleyen yalan bir kiz arkadasim vardi. Meger götu acikta yatarmis zaarr

0|0
    0|0
  • İnsidious

0|0
    0|0
  • bunu bu sitede yapan bir kız vardı, kimdi hatırlamıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bildiğim kadarıyla tehlikeli

0|0
    0|0
  • Ahahaa tam benlik konuu

0|0
    0|0
    • 19gün

Ben deniycdktim tamammı hatta baya kendimi verdim gözler kapalı falan sessiz sessiz annem bir bağırdııı çıkkkkk git şuradan salak salak seyler yapma diye teflik fırlattı seyahat meyahat kalmadı

• 19gün

Denemeye korkuyorum bide kalp hastasıyım kalp bir tuhaf oluyo çıkıp girdikçe dediler ödüm koptu yani sen gidersen bana haber vericeksin

• 19gün

Hahaj valla ben denerken gidicek gibi oldum ayrı bir korku o terlikten sonrada zaten düşünmüyorum

Yükleniyor...