Bir ilişkide toplumun belirlediği yaş sınırları olmalı mı sizce? Birbirleri ile uyuşmaları yeterli gelmez mi?

Bir ilişkide toplumun belirlediği yaş sınırları olmalı mı sizce? Birbirleri ile uyuşmaları yeterli gelmez mi? Aşk veya arladaşlık ilişkileri için soruyorum.

0|1
2|12

Erkekler Ne Diyor 12

• toplumdan ziyade mantıksal yaş aralıkları bellidir zaten. 18 yaşında ki bir kız 25-26 yasındaki bir erkekle olursa bu abez kaçar ki bende tasvip etmem, ama aynı yaş aralığında lakin kızın 30 erkeğin ise 37 hatta 40 olması abez olmaz çünkü olgunluklar kazanılmıştır.

2|0
    0|0
  • bence kafaların uyusması yastan önde gelmeli artık su toplum baskısından kurtulup mutlu olmamız gerek diye dusunuyorum

2|1
    0|0
  • 25 yaşındaki birisi 18 yaşındaki birisiyle konuşması uygun değildir en azından kızın ailesinin bilgisi dışında emin il 25 yaş erkek 18 yaş kızla arkadaşça veya iyi niyetli sevgili için konuşmaz

1|0
    0|0
  • bu ilkeyi savunduğum için sapık dediler bana

1|0
    0|0
    • 20gün

Kendi iradesi ile karar verebilecek bireyler arasında normal karşılanmalı bana göre sapıklık ile ilgisi yok

• 20gün

ne fikrimi değiştiririm ne yolumu...
      elaleme göre yaşasam kendim olamam...
      düşüncemde yalnız olmadığımı bilmek güzel.
      yaşa takılmadığım için yaşça benden büyük ve küçük kafa olarak benim kadar donanımlı hatta benden daha ileri düzey insanlar tanıdım erkek veya dişi.
      cinsiyet ayrımcılığıda yapmam...

• Anlaşmak önemli olan gerisi konuşşun dursun

1|0
    0|0
  • yani bence abartılmamalı cok buyuk yas farkları ilerde sorun yaratabilir

1|0
    0|0
  • Aşkta yaş yoktur bence ya takılmamak lazım böyle şeylere.

1|0
    0|0
    • 20gün

10 - 15 yaş farkına bile mi takılmamak lazım

• 20gün

Mutluysa problem yok ya. Ha bide zorla evlendirilenler var koca dedelerle o ayrı ama kız sevmiş erkek sevmiş bırakın denesinler her şey kendilerine sonuçta.

• Bahsi geçen iki şeyde ayni yola çıkıyor zaten... aralarında çok fazla yaş farkı olan çiftler uyumu yakalayamaz...

0|0
    0|0
  • Yaş sınırı olmalı

0|0
    0|0
    • 20gün

Ben katılmıyorum bu fikrine

• 20gün

Benim fikrim olabilir katilmayabilirsin :)

• adam 35 yaşında kız 20 sübyancı pz. nk derim

0|0
    1|1
  • yeterli olgunluk sağlanmış ve her iki tarafta uyum içindeyse hayırlı olsun diyebiliriz :D

0|0
    0|0
  • şartlara göre değişebilir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• psikolojiye göre insanların kim olduğunu belirleyen yaşları değil düşünceleridir. mesela onbeş yaşında biri devlet nezlinde çocuk sayılıyor. halbuki onbeş yaşında bir insan alışılmışın dışında bir yetenek gösterebilir ve toplum yadırgayabilir. özetle yaşın önemi yok.

1|0
    0|0
  • Önemli olan anlaşabilmek aşk için de geçerli bu benden büyükmüş küçükmüş karşılıklı sevgi saygı olduktan sonra çok da önemli değil.

1|0
    0|0
Yükleniyor...