Eğer bir kadın?

Suratınıza ve gözlerinize 6 saniyeden fazla bir sürede çok dikkatli bakan bir kadın hakkında ne düşünürdünüz? O sırada aklınızdan ne geçerdi?

0|0
1|27

En İyi Erkek Görüşü

• tepki vermem.. karşımdakinin neden baktığını bilemediğim için.. ben de bakarım.. ya da duruma göre belki utanırım gözümü kaçırırım.. ama sanırım, beni beğendiğini düşünürdüm.. ama şimdi bakmak var bakmak var.. çoğu kadın kötü kötü bakar karşısındakine.. madem bakıyorsun.. güzel güzel bak ki karşındaki de buna uygun bir tepki versin. değil mi ama.. ne bakıyon lan diyecek halim yok herhalde :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• annemdir o kadın muhtemelen, makyaj yaptım mı diye bakıyodur :D :D

2|0
    0|0
    • Görüşünüzü okurken su içiyordum. Az kalsın ölüyordum! İlahi😂

• Komedi filmi gibi hayatım var Allah kahretmesin :D

Erkekler Ne Diyor 26

• Bakabilir incelemek icindir bayanlar bakar inceler karakter analizi yapmak icin illa hoslanicak diye bir sey yok her bakan hoslanicak olsa idi zengin olurdum

0|0
    0|0
  • Sapık

0|0
    0|0
    • Sapık mı? Nasıl böyle bir düşünceye vardınız?

• Bir kadın ya da erkek neden öyle gözünü ayırmadan bakar ki? Konuşma sırasında normal ama öylesine bakması sakıncalı

• Bana hissettirdiği duyguya bağlı eğer etkileyici bir şekilde çarpıntı yarattıysa merak ederim, elde etmek isterim fakat tam tersi olduysa kıvılcımı bile çakmadıysa zerre bir şey düşünmem.

0|0
    0|0
  • valla ruhsal durumuna bagli eger o an mutluysa hosuna gider kizginsa sover ama genel olarak hoşuna gider

0|0
    0|0
  • Bakarken hafif de tebessüm ediyorsa yanına gidip konuşulur. Tanışılıyorsa doğrudan yemeğe davet edilir :D

0|0
    0|0
  • Miyop falandır herhalde bu kadar uzun süre baktığına göre.

0|0
    0|0
  • göz temasına bende önem veririm. Anlarım ki değer veriyor bana. önemsiyor. diğer yandan ise o ateş o kıvılcım belirtisi diye aklıma gelmez değil

0|0
    0|0
  • Saniyesini hesapladıysam önce kendimden şüphe etmeye başlarım.😕

0|0
    0|0
  • Birine benzetmis olabilir

0|0
    0|0
  • Rahatsız olurdum. Huzursuz olurdum.

0|0
    0|0
  • Bana karşı ilgisi mi var? Derdim ve tuhaf olurdum ya da olmazdim

0|0
    0|0
  • Etkilendiğini düşünürdüm.

0|0
    0|0
  • Yakışıklı olmadığımı biliyorum tipsiz olduğumu daha da çok anlarım herhalde.

0|0
    0|0
  • Cani cekmis derim

0|0
    0|0
  • Yani 5 buçuk saniye önemli değil 6 olunca iş değişiyor mu :-)

0|0
    0|0
    • O da olur

• Bakışlar sert fakat düşmancıl değil. Size o sırada bakarken gülmüyor veya konuşmuyor.

• Asılıyor işte

• göz teması uzun demek ki özgüvenli derdim

0|0
    0|0
  • verecek diye düşünürdüm

0|0
    0|0
  • Aşık olurdum.

0|0
    0|0
  • parmak siplatirim dalmistir uzaklara diye 😂

0|0