Bugün gününüz nasıl geçti?

Berbat bir gün geçirdim. Işıklarda beklerken motosiklet gelip arabamin sağ dikiz aynasina çarptı kırıp bastı gitti. Asansörde elektrikler gitti.

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• arada böyle kötü günler oluyor sağlığın yerindeyse sıkıntı etme.. ver bir çocuğa sadaka..
    geçmiş olsun ayrıca.. umarım iyisindir şimdi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• İyi.

1|0
    0|0
  • Action geçti 😃

1|0
    0|0
  • Bugun iui gecti

1|0
    0|0
  • Lanet olası bir gün 2 laptop kafayı yedirtti delirttiler beni problemi çözemedim yarın ikisinide hastaneye yatırıcam o derce düşün

1|0
    0|0
  • Bende 500tl kaybettim pek hos bigun degildi

1|0
    0|0
  • Kötü

1|0
    0|0
  • Sıradan bir şey yapmadım

1|0
    0|0
  • İyi geçti, bugün hastanede ki asansörde bizimde elektrikler gitti :dd arabanız pahalı mıı :d

1|0
    0|0
  • benim yorgun. sana geçmiş olsun :(

1|0
    0|0
  • Bunlar gelip geçer kalıcı sorunlar yâşama , bise olmaz sen hep gül boşver takma kafaya

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun baya kotu geçmiş günün benum sıradan bir gündü

1|0
    0|0
  • yobaz Bir insanla karsilasmişsiniz hanımefendi

1|0
    0|0
  • her zamanki monoton hayatım. yokki bir maraton dört nala koşalım.

1|0
    0|0
  • iyiydi sakin. izinliydim öğlene kadar gezdim sahilde falan gittim arabam ile biraz sonra evde yatis

1|0
    0|0
  • Süperdi sahile kafa dinlemeye gittim 2 erkeği şaaparken gördüm :/ midem altüst

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Zor bir hafta geçirdim. Benzer şanssızlıklar yaşadım. Anlatması uzun. Üşendim. 😂

1|0
    0|0
  • Aynen bizimde cenaze vardi ev kalabalikti. Yarinda sinavim var. Bu gun tek bende degilse garilp😕

1|0
    0|0
  • Sıradan olmayan sıradan gunlerimden biriydi

1|0
    0|0
  • kötü..

1|0
    0|0
  • Göz ağrısı çekerek geçti 😥

1|0
    0|0
  • Herzamanki gibi

0|0
    0|0
  • Sabah bindiğim ego öğrenci olmama rağmen tam bastı, Malum gün olması da bir dram. Sonra 1.5 saat yol gittiğim dersin iptal olduğunu kapısına gelince öğrendim, sonra ego kartında güncelleme yapılıyormuş 651. Fiş sırasında bekleyip güncelleme yaptırdım, yaptıramadım hatta. Öğrenci olmadığım için hala tam basmakta ısrarcı. Daha kötü bir günü olan?

1|0
    0|0
Yükleniyor...