Çocuk istismarı sadece ülkemizin değil, tüm dünyanın ortak sorunu. Sizce ne yapılmalı? Ne yapmalıyız?

Serefsizler "fiyatı ne? , büyüdüğünde karım olabilir mi?" diye soru sormuşlar! Sadece idam yeterli mi?Çocuk istismari sadece TR'nin değil , tüm Dünya'nin ortak sorunu. Sizce ne yapılmalı? Ne yapmalıyız?

Güncellemeler:
17gün Ben idami yeterli bulmuyorum artik! Kanım çekildi okuyunca! İşkence ile idama evet diyorum! Pedofili bir hastalık degil vahşet , iskence! Cinsel tercih olarak görenler de ceza almali!

0|1
2|24

En İyi Erkek Görüşü

• İdam çözüm değil, idam ile olmayacak şeyler bunlar.. Böyle şeyler dünyanın ve insanlığın derinlerinden parçasını katlediyor, yakıyor , öyle bir yakıyor ki.. ne acısı geçiyor ne de çözümü bulunuyor. Sövgü dolu bir sürü sözcüğüm var..
    Ya bir de Türkiye'de- ABD'de Avrupada. vs vs daha iyi diye bir kıyaslama oluyor. Yahu , bunun azı çoğu mu var, bunun iyisi mi var? Bu nedir? Türkiye'de daha iyi şartlar var diyenler, Temmuz ayında AYM 15 yaş altı çocuklara yönelik istismarda rıza olabileceği yönünde bir karar aldı. AYM bu karar ile çocuk hakları evrensel hukuk temel ilkelerindne tammaen uzaklaştırmıştır. AYM, BM'nin çocuk haklarına ilişkin sözleşmesinin özünü anlamaktan tamamen uzaktır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• İdamdan daha kötü olan Tarihte Voyvoda vardı ve bunun idam şekli yağlı kazıktı istismarcıları böyle açık meydanlarda o yağlı kazıkla kazığa geçirerek cezalandırmalı

1|1
    0|0
  • Sadece almanyada 10 bine yakın mülteci çocuk kayıp ve kimse sormuyor nerde bu çocuklar diye keza italyada çok rahat bir şekilde mülteci çocukları dışarda çevirip 10 dolara erkek kız farketmez çocukla fuhuş yapabilirsin ve bunada bir yaptırım yok. Medeniyetin insanlığın merkezi olarak görülen avrupanın göbeğinde oluyor bunlar ve bu alça. klar bize medeniyet ve demokrasi dersi vermeye ayar çekmeye çalışıyor

1|0
    0|0
  • Bildiğim kadarıyla pedofillerin çoğu ağır çocukluk travmaları geçirmiş hatta çocukken tecavüze uğramış veya çocukluğunu yaşayamamış insanlar.

İsrailliler'in Kibbutz sistemi bence iyiymiş, çocukları kibbutzlarda düzgün yetiştirmişler, ailelerinin insafına bırakmamışlar.

1|0
    0|0
  • Bunlar gerçek mi acaba. Ekşi sözlük'te ki yazının bir kısmını okuyabildim sadece. Alttaki videoyu da izleyince acaba gerçek mi dedim de bilemedim..
    Yakın zamanda incelerim.

1|0
    0|0
  • İdam etmek onlara mükafat ne yazık ki
    İbret olsun diye pedofililerin hepsini kazığa geçirip derisini yüzüp güneşe bırakacaksın

1|0
    0|0
  • Cocuk istismarcilari Türkiyede bence en az olan bir Ülke, Avrupada bazi ülkelerin milletvekilleri cocugun rizasi varsa legalestirmeyi dahi öneriyor...
    Türkiyede cocuk istismarcilari hem toplum hem devlet tarafindan en agir cezalandirilan bir ÜLKE. Idam cezasi bence en caydirici bir ceza ama o medeni zanettigimiz Avrupa bizi Idam getirirseniz Medeni olmazsiniz, AB 'ye almayiz diye sürekli tehdit ediyor..

0|0
    0|0
  • Şeref yoksunları

1|0
    0|0
  • evet dogru bu konuda haklısın gercekten aslında dıyorlar ya gelışmış ulkeler paradan baska sılah satmaktan baska kafalarını kaldırsalarda ortak toplanıp kararlar alsalar nerdeee o gunler

0|0
    0|0
  • Tüm pislikleri tespit edip, temizlemek.

1|0
    0|0
  • buda bişeymi sen pizza gete olayını okumadın sanırım bir araştır bu olaydan daha büyük

0|0
    1|1
  • O sapikliklara yapilacak bir sey yok istersen idam getir veya hadim et gene yapar. Egitimden kaynaklaniyor yeterince verilmiyor

0|0
    0|0
  • ölmeliler.

0|0
    0|0
  • işkenceli idam ne ya çocuk musun sen

0|0
    0|1
  • Türkiyeyi hallettik dünya kaldı? Önce ülkemizdekileri halledelim dünyayı düşünürüz.

0|0
    0|0
  • idam değil hadım daha iyi olur

0|0
    0|0
  • bu tip insanlari hapse atmicaksin oldurmeyeceksin hadim edeceksin ve alinlarina buyuk harflerle tecavuzcu yazip iki yanagina da serefsizdir dovmesi yazip birakacaksin meydana

0|0
    0|0
  • Bu pislikleri ancak şeriat (الشريعة) paklar 😡

0|0
    0|0
  • BİLİNÇLİ insanlar gezmeli ortalıkda heeee diğerleri mi at gitsin lağım çukuruna

0|0
    0|0
  • Bu deepwebten mi

0|0
    0|0
  • Dark webe bir girin Allahsızlar neler yapıp çekiyolar anlatması bile korkunç

0|0
    0|0
  • idam

0|0
    0|0
  • idam en güzeli. hepsini sallandırmalı. Zaten dünya nüfusu çok fazla...

0|0
    0|0
  • İdam gelmeli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sorun erkek zihniyeti bölge veya ülke değil...

0|0
    0|2
  • idam gelsin artik

0|0
    0|0
Yükleniyor...