Stajda dışlanıyormuş gibi hissediyorum ne yapmalıyım (gerçekten yardıma ihtiyacım var ) ?

Arkadaşlar 18 yaşım elektrik okuyorum bir hastanede staj yapıyorum teknik servis olarak açıkçası pek sevmiyorum ve yaparken gerçekten zorlanıyorum o yüzden yanımdakilerden genelde yardım istiyorum benle beraber 3 erkek varız bide ortamda 3 kız var nedense diğer 2 erkek beraber takılıyorlar beraber gidiyorlar hep bana hiç haber vermiyorlar sağ sola kızlar deseniz kendi aralarında sohbet ediyorlar patron bir şey istiyor yanımdakilere söylüyor bana pek bir şey vermiyor yani artık o derece dışlanmış hissediyorum genelde suskun duruyorum çünkü gelip biriyle sohbet edemiyorum etmeye çalışırkende bana hiç gülmüyorlar ya da konuşmalar hep kısa sürüyor diğerleri geliyor onlara gülüyorlar uzun sohbetde ediyorlar sanki orda ben yokmuşum gibi beni görmezden geliyorlar bugün baya bir hissetdim dışlanmayı gerçekten üzülüyorum bu durumuma ama onlarlada ortak bir nokta bulamadım ben genelde ciddi nazik takılıyorum diğerleri gibi muziplik yapamıyorum karakterime ters bu yüzden kendimi sessizliğe verdim ufak tefek konuşuyorum artık ama durumu düzeltmek istiyorum ne yapmalıyım sizce?

Güncellemeler:
++++++++++

0|0
22

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...