Stajda dışlanıyormuş gibi hissediyorum ne yapmalıyım (gerçekten yardıma ihtiyacım var ) ?

Arkadaşlar 18 yaşım elektrik okuyorum bir hastanede staj yapıyorum teknik servis olarak açıkçası pek sevmiyorum ve yaparken gerçekten zorlanıyorum o yüzden yanımdakilerden genelde yardım istiyorum benle beraber 3 erkek varız bide ortamda 3 kız var nedense diğer 2 erkek beraber takılıyorlar beraber gidiyorlar hep bana hiç haber vermiyorlar sağ sola kızlar deseniz kendi aralarında sohbet ediyorlar patron bir şey istiyor yanımdakilere söylüyor bana pek bir şey vermiyor yani artık o derece dışlanmış hissediyorum genelde suskun duruyorum çünkü gelip biriyle sohbet edemiyorum etmeye çalışırkende bana hiç gülmüyorlar ya da konuşmalar hep kısa sürüyor diğerleri geliyor onlara gülüyorlar uzun sohbetde ediyorlar sanki orda ben yokmuşum gibi beni görmezden geliyorlar bugün baya bir hissetdim dışlanmayı gerçekten üzülüyorum bu durumuma ama onlarlada ortak bir nokta bulamadım ben genelde ciddi nazik takılıyorum diğerleri gibi muziplik yapamıyorum karakterime ters bu yüzden kendimi sessizliğe verdim ufak tefek konuşuyorum artık ama durumu düzeltmek istiyorum ne yapmalıyım sizce?

Güncellemeler:
22gün ++++++++++

0|0
2|2

Kızlar Ne Diyor 2

• Staj yerimi değiştir

0|0
    0|0
    • 23gün

bu staj yerini zor buldum ondan daha beter yerler vardı benim iş olarak değil ordakilerle samimiyet derecemde sorun var

• 23gün

Süphe duymustur illa ki ama olmayacak bir sey değil 2 yastan bir sey olmaz

• 23gün

ya öyle birşey ki ben lise sonum kız üniversiteyi bitirmiş hemşire olmuş şuanda çalışıyor mesela ben daha iş güç sahibi olana kadar çok vakit var o yüzden pek sanmıyorum arkadaş olarak takılır sadece bana öyle geliyor

• o iki erkekle takılmaya çalış konu aç hemen bu işler ufak bir adımla başlar

0|0
    0|0
    • 23gün

ufak tefek konuşuyoruz dediğin gibi konu açmaya çalışıyorum onlarla ufakda olsa ilerleme sağladım ama kızlar problem onlar bide kızkıza odada takılıyorlar bilmiyorum acaba özel mi konuşuyorlar bilemiyorum ama diğer 2 erkekle muhabbet ediyorlar benle pek etmiyorlar

• 23gün

kızları bosver senle muhatap olmayanla sen hiç olma

• 23gün

bende problem varmış gibi hissediyorum aslında kızlarda kötü değiller gerçekten iyiler bugüne kadar bir aksiliklerini görmedim bana karşı sanırım benim onlarla konuşmamı bekliyorlar bir kaç defa denedim konuşmalar çok kısa sürüyor ilerleme sağlayamıyorum nedense onlarla

Erkekler Ne Diyor 2

• Bosver kardesim takma kafana

0|0
    0|0
    • 23gün

şimdi kızlı ortamda olduğumuz için ben onlarla beraber takılmak istiyorum gerçektende iyi insanlar ama o yakın arkadaş sohbet muhabbet olmuyor hep uzak kalıyorum herkese en azından onlarla muhabeti kursaydım sıkılmazdım ama işte olmuyor

• Dostum şebek mi olmak istiyorsun yoksa adam mı

0|0
    0|0
    • 23gün

Şebeklik benim karaktere ters istesemde olamam benim istediğim hoş sohbet muhabbet olsun birşey olduğu zaman benide çağırsınlar beraber gülüp eğlenelim o sıcak arkadaş ortamını sağlamak istiyorum ben o ortama uzak kaldım açıkçası tek başıma kaldığım için genelde

• 23gün

orası öyle terslemezler ama ben çok düşünen biriyim malasef çok düşünüyorum ne söyleyeyim aptalca birşey söylerim korkusu var hep bu yüzden kendimi kasıyorum hep bide bu sebeple stresliyim bu sorunları çözemedim kasma ister istemez oluyor hep

• 23gün

Kasmak kötüdür emin ol onlar da birşey söylemeyi bilmiyordur

Yükleniyor...