Kızlar siz hayatında hiç ilişki yaşamamış erkeklere neden sırık gözle bakıyorsunuz?

Kızlar sizlerde şu sıralar karşılaştığım bir durum var adam 24 25 yaşında fakat hiç duygusal ilişki yaşamamış bir kere siz bunu nasıl anlıyorsunuz? ikinci olarak hadi diyelim yaşamadı ya dalga geçip sırık salak gözüylemi bakmanız gerekiyor? belki o güne kadar doğru kişiyle karşılaşmadı, veya da sırf sırık gibi kalmıyım tecrübem olsun ilerde kızlar beni hor görmesin düşüncesiyle çoğu erkek gibi önüne gelenle duygusallık yaşamaya çalışmak yerine gerçekten sevebileceği bir insanı beklemek istedi olamazmı yani? yani bir erkeğin gerçekten seveceği bir insanı yıllarca beklemesi salaklıkmı oluyor? bazılarınız diyor ne kadar abazan var gerçekten sevdiği kızı bekleyen insan için küçümseme muamelesi sizi anlamak mümkün değil.

0|1
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yooo ne alaka

0|0
    0|0
  • yok da öyle biri ciksa sahsen karsima sevemedgni baglanamadgni falan düşünürüm

0|0
    0|0
    • 16gün

ama benim bahsettiğim içgüdüsel anlamda bir hoşlantı sana karşı içgüdüzel anlamda gerçekten hoşlanıyorsa zaten beden diliyle bunu belli eder benim bahsettiğim o devamlı ilişki yaşamaya çalışan hemcinslerim tiyatro yapmıyorlarda ne yapıyorlar bir insan içtense herkesle duygusallık yaşamak istemesi normal birşeymi.

• 16gün

bende de o kabiliyet yok ama iyikide olmamış diyorum çünkü ben onu masum bir kıza yapsam peki benim kız kardeşime de yapıldıktan sonra da ben onu o haliyle görmeye dayanabilirmiydim diyorum.

• 15gün

keske herkes snin gbi düşünse

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...