Kapat

Arkadaşlar aranızda telepatik iletişime ilgi duyan ya da inanan var mı düşünce gücüyle istediğiniz kişinin beynine istediğiniz sinyalleri gönderebileceğinize inanıyomusunuz?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Mümkün, radyo sinyallerini bile yakalayabiliyor insanlar.

Ama şu etapta benim için çok zor. O kadar odaklanmıyorumastral seyahat yapmaya çalışırken uğultular duyunca korktum.

Ö günden beri odaklanma sorunu yaşıyorum.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• Gel bu soruyu işte bana sor.. Rüyamda goruyordum onu orta okul sevdiğimdi bir zamanlar bilinc altıma cok yerleşmişti. Artık gormuyorum hic girmiyor rüyama diyebilirim. Ya cok mutlu ya da oldü. Yinede inanırmısın rüyama cok girdi delirdiğimi falan zannetmiştim. Bir kere buldum onu faceden sevgilisi vardı beni hatırlamadı falan.. Sonra daha cok sık girmeye basladı rüyama ! Aşırı o kadar cok sık giriyordu ki bu sefer dedim ben yok oluyorum artık ! Sırf sevgilisi var diye o zamanlar bir daha aramadım etmedim. İletişimde kurmadım. Zaten kendiliğinden gitti bir daha gormek istemem. Yinede güzel kızdı sarısın deniz rengi gibi gozleri vardı. Şans işte benden nefret etmesinin sebebide babamın bana bagırdıgı zaman kendimi korumamdı. O zamanlar kucuktum tabi sanırım kız babasına cok düşkündü. Neyse işte öyle yani :)

0|0
    0|0
    • Yani kızın isteyerek senin bilinçaltına girdiğini mi düşünüyosun

• Nasıl oluyor bende bilmiyorum. Ogrenirsen banada soyle :)

• Okey✌️

• Of duaları var onların onları araştır uğraşma telepatiyle felan

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• denemedim ama inanıyorum

0|0
    0|0
  • İnanıyorum ilgi de duyuyorum ama becerim yok

0|0
    0|0