Çalışmadım deyip çalışanlar?

Arkadaslar bunu universitede cok goruyooruz ozellikle kizlar calismadim deyip şevk kirmaya calisiyor sonra notu aciklaninca 90 100 bu iki yuzluluk degil de nedir? Kimseye güvenim kalmadı.2 yüzlulerden hep nefret ettim bu kadar zor mu dogruyu soylemek sizin dusunceniz nedir?

0|1
13|6

Erkekler Ne Diyor 6

• ben çalışmadım diyorum çünkü zırt pırt gelip soru sorarak kafamı karıştırıp bildiğimide unutturuyorlar bana

1|0
    0|0
  • Sinsiler, bide sınavdan sonra eh işte falan derler pis yalancılar...

2|0
    0|0
  • Aynen oyle sen yuksek alma ben yuksek alayim kafalari bos kiskancliklar

1|0
    0|0
  • Sanane milletin aldığı nottan :D

1|0
    2|0
    • 21gün

Ben notuyla değil durust. olup olmamasi ile ilgileniyorum yalan soyleyeceksen ne calistim de ne calismadim de arkadaş

• 21gün

Herkesin tuttuğu kendine ben çirkeflik seziyorum bu sözlerden

• Acaba konuyu bildiği için çalışmamış olabilir mi?

0|0
    0|0
  • Bazıları hiç çalışmadan 100 alır :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Ben tam tersi calistim diyip düşük aliyorum tövbe yarabbim ya :/

2|0
    0|0
  • Genelde bencil kendini düşünenler yapıyo herkes düşük alsın o yüksek alsın... bende sinir oluyorum ünideyken milletin telinden hiç bilinmeyen not bulmaktan yorulmuştum 😒

1|0
    0|0
  • Aha aynen ben de hırslı olup övünenlerle uğraşıyorum kızdım ben de hayvan gibi çalıştım güzel geçti bugün sınav kzdırıyolar

1|0
    0|0
  • 1-2 sınavdan sonra alışırsın :D onlar da öyle napcan. çalışmadım deyip kendilerini zeki göstermeye çalışan kompleksli insanlar sadece öyle düşün

1|0
    0|0
    • 21gün

Daha iyi anlatilamazdi tebrik ederim

• Teşekkür et bu insanlara sana farkında olmadan hayatın yüzünü gösteriyorlar garip varlıklar var üniversitede bünye yapsan iyi edersin

2|0
    0|0
    • 21gün

Aynen cok haklisin bunlar benim için tecrübe sadece

• bütün üniversite hayatın boyunca karşılaştığın ve seni insanlardan soğutan tek sebep çalışmadım eheheh diyip çalışmaları ise tamam

0|0
    0|0
  • kotu not alirsam rezil olmayayim politikasi

1|0
    0|0
  • Calismayip yuksek alanlar onlar

1|0
    0|0
  • Ben de nefret ediyorum karşı taraf bunu yapıyor sürekli ben de yapıyorum aynı şekilde 10 saat mi çalıştım fizik sınavına 2 saat ya baktım ya bakmadım diyorum

1|0
    0|0
  • Hepsi oyleler hic birine guvenme bende ilk basta nefret etmistim sonra bende soylememeye basladim

1|0
    0|0
    • 21gün

Bende o taktigi kullaniyorum. Istiyorlar ki hep onlar yuksek alsin kimse almasın

• sorulari alip artislik yapmis

0|0
    0|0
  • Bide not da vermiyo hoştengler.

2|0
    0|0
  • Belki de gerçekten çalışmayıp sadece bir göz gezdirip girmiştir sınava. Senden daha zekidir ya da hafızası kuvvetlidir. Çalıştığı halde düşük not alan arkadaşlarım var mesela. Bu da mi yalan

0|0
    0|0
Yükleniyor...