Ortaöğretimden memur olmak hayal mi?

Arkadaşlar ortaöğretim kpss ye giricem bu hafta memurluk için dans nedir sizce memur olan var mı ortaöğretim kpss den düz lise mezunu olupta

Güncellemeler:
19gün Şans yazicaktim yanlis olmus

0|1
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben düz lise mezunuyum 80 üstü alabiliyorum sınavlarda denemelerde falan ama umudum yok pek :(

0|0
    0|0
    • 19gün

90 dan bahsedenler var gerçi zaten üniversite okuyorum ama denemek amaçlı girmke de istedim

• 19gün

Neyse her şey olcağına varir

• 19gün

Öyle hayırlısı

Erkekler Ne Diyor 4

• Hayal değil ama zor. Sadece eğitim bilimlerine ve sağlıkçılara geniş kadro ayrılıyor. Geri kalan kontenjanları da önlisans/ortaöğretim diye bölüyorlar ama fazla bir şey kalmıyor zaten ama sen yinede şansını dene.

0|0
    0|0
    • 19gün

Eğitim bilimler sağlıkçılar dediginiz lisans için sanırım değil mi ben şimdi ortaöğretimden giricem su an zaten üniversite okumaya başladim da çok kişi giriyor sınava memur olmak hayal falan diyorlar sanki cogusu özellikle düz liseliler boşuna giriyormuş gibi

• 19gün

Sağlık bölümü hepsini kapsıyor önlisans/lisans. Çok fazla giren var ama çoğuda hiçbir şey bilmiyor , öylesine giriyorlar. Tanıdığım benden yaşça büyük 5 iş arkadaşım var , eşleri ısrar ettiği için giriyor düşün sen gerisini. Bu insanlar sınava girse ne olacak. Düşün ben sadece 5 kişiyi tanıyorum bunu ülkeye yayarsan hiç umudu olmayıp , hiç çalışmamış , öylesine girenlerin sayısı hafife alınmayacak kadar çok. O yüzden sen elinden geleni yap yüksek almaya bak. 85 puan senin için yeterlidir. Kendine güven sadece.

• 19gün

Düz lise mezunuyum ondan biraz umutsuzum diyebilirim bir de şu an üniversite okuyorum ondan çok da beklentim yok açıkçası

• Olabilir

0|0
    0|0
  • Bunu zaman gosterick canım . bakalim girip gorucez

0|0
    0|0
  • Iki yillik myo mezunlarindan daha yukaek sansin.

0|0
    0|0
    • 19gün

Hangi bölümler mesela açıktan okumak için ama

• 19gün

Orta ogretimin sansi daha yuksek myo da alim. az diyorum bolum bilemicem

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...