Çok sinir oluyorum ne yapmalıyım yardım edin lütfen?

Arkadaşlar çevremde ki insanlar bir şekilde sürekli olarak hem okuldakiler hem evdekiler beni fevkalade sinir etmeyi başarıyorlar ve sinirlerim yıpranıyor hakikaten. Aslında sabırlı sakin ve kolay kolay sinirlenmem ama üstün başarı gösteriyorlar. Ben mi yok yere sinir oluyorum anlamadım gıcık oluyorum ya. Örnek veremem ya çok var. Sizce ne yapayım bu insanlara nasıl ders vermeliyim veya çevremden nasıl uzaklaştırırım? Sinir oluyorum ama sinirimi dışa vurmuyorum kavgacı değilim o yüzden bunun farkında değiller ama aşırı soğudum ve gıcık oluyorum...

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen suskunluğunla onlara dert oluyorsun zaten boşver öyle devam et 😄👍

1|0
    0|0
  • Ergen gerilimi.

Bir de hava da acayip bir elektrik yükü var. Ben de iki haftadır gerginim. Ortada. Bir sorun da yok üstelik

0|0
    0|0
    • 22gün

Hayır gerçekten ergen gerilimi falan değil ben kolay kolay sinir olmam gerçekten beni sinirlendirmek üstün çaba gerektiriyor. Yok yere de sinir olmuyorum ya arıza insanlar etrafımda toplanmış el birliğiyle nasıl delirtiriz diye düşünüyorlar herhalde...

• 22gün

Birikimden dolayı olabiliyor.

Eğer kafanızda sürekli düşündüğünüz ve çözemediğiniz bir sorun varsa onun gerginliği olabilir.

Bir de havalar yani

Kızlar Ne Diyor 1

• kitap oku insanı gerçekten sakinleştiriyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...