Yalnızlık sizce de iyi değil mi?

Yalnızlık güzel şey arkandan vuran insanlar yok. En yakınının sana yasattigi şoku yasamiyorsun sadece kendine guveniyorsun. Kirilmiyorsun. Kimseden bir sey beklemiyorsun. Cikar iliskisi fesatlik olmus her sey bu dunyada guvenecegim tek ben ve ailem var sizce?

0|0
1|5

Erkekler Ne Diyor 5

• Benim kimsem yok ailemi saymıyorum. Nedeni ise ailemle iletişim kurma 0 neyse demem o ki yalnızlık iyidir ama bir yerden sonra düşünüyorsun dertleşecek kımsemde yok diye.. Üzülüyosun canın acıyor vs..

1|0
    0|0
    • 22gün

Evet bende üzüldüm bugün söyle dusun Allah sana yalnizligi vermis ki cevrendekiler daha fazla uzmesin senin canini acitmasin diye. Örnegin iki arkadasim var digerleriyle kavga ettim diyorum iyiki etmişim fesat ve cikarci kisilerden Allah kurtulmami istiyormuş.

• 22gün

Aynen insanin insana ihtiyaci var ama insanin sadece dogru durust samimi insana ihtiyaci var. Bazen aglayacak gibi oluyorum. Tek Avuntum kediler onlar insanlar gibi nankör degil hissediyor duygularını. Minnet duyuyorlar

• 22gün

Ben bakmak cok istiyorum ama bakamıyorum. Tek eve cıkarsam kesin bir evcil hayvan sahiplenirim. Onlar en iyi dostum olurdu kesin :)

• Bazen iyi bazen kötü. Kırıla kırıla sağlam durmayı öğrenmelisin. 😉

1|0
    0|0
  • ben de öyleyim, yalnızlığa bir kere alıştımmı bırakamıyor insan.

1|0
    0|0
  • aynen katiliyorum ama gene bir kişide olacak..

1|0
    0|0
  • iyidir iyi kafanı dinlersin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...