Bana bir yol gosterin uvey babam?

Annemle babam ben 5 yasindayken ayrilmislar. Ben 3 sene onceye kadar babamla yasiyordum sonra kendi istegimle annemin yanina geldim istanbula, babam ankarada. Bu arada annemle babam kagit uzerinde evliler hala.
Anneminde babaminda gorustugu kisiler oldu hep, onlara kizmiyorum ama annemin Şu an gorustugu kisi cok cok farkli biri ve cok iyi. Hep benimle ilgileniyor kendi kizi olsa bu kadar ilgilenir miydi bilmiyorum ve bu beni ona cekiyor. Onunda bakislari degisiyor bazen sanki yakaliyorum kaldi ki annem bile birseyler seziyor sanki cunku son zamanlarda bana hep o senin baban gibi seyler soylerek bunu vurgulamaya basladi. Ben zaten baba demem.. abi diyorum. Yani kafam cok karisik bazen acaba ilgisini yanlis mi yorumladim diyorum bir yandanda gercekten beni sevmesini istiyorum.. Ne yapicam ben?

0|0
1|5

Erkekler Ne Diyor 5

• Fitne, Fitne, Fitne

0|0
    0|0
    • 23gün

Gittigin yolun sonu lagam cukuru. bu yolun sonunda pislik, aile faciasi, rezillik ve cehenem var. Seninle kan bagi olmayan adama neden bu kadar yaklasiyorsunki? Islama gore o adam anneni biraksa bile seninle ebediyyen evlenmesi haram. kiz kardesinden bosanan enisteyle evlenebilirsin ama annenle yatmis bir kisiyle asla evlenemezsin. Gereriye ne kaliyor gunah ve cehennem. Ben sizin gibilere yaza yaza artik biktim yav ! Ne bitmek bilmez insanlarmissiniz ha? Senin icin oradan derhal ayrilip babnin yanina yerlesmek en dogrusu hemde hemen.

• 23gün

Babam cok iyi bmk ya bilmeden konusuyorsunuz yasadigim hayata dair en ufak bir fikrin bile yok

• 23gün

Yasadigin hayati bilmiyorum ama yasiacagin hayati tahmin ediyorum. Yasadigin hayati anlatda bileyim ozaman? Ozelde yazabilirsin.

• Atla kucağınaa zikk beni de

0|0
    1|0
  • çok uzun ıokuyamıyacam

0|0
    0|0
  • Kısa Kısa Yazsaydın keşke Okuyamadım

0|0
    0|0
  • öz babanın yanına git kafan rahat olsun bence.

0|0
    0|0
    • 23gün

Bosuna annemin yanina gelmedim babamla yasamam

• 23gün

o zaman böyle devam... hayat senin sonuçta.

Kızlar Ne Diyor 1

• canım kardeşim seni

0|0
    0|0
Yükleniyor...