Saf duygularınızın yıkılıp, yerini açık gözlülüğün aldığı o gün nasıl bir gündü?

Saf duygularınızın yıkılıp, yerini açık gözlülüğün aldığı o gün nasıl bir gündü?
Saf duygularınızın yıkılıp, yerini açık gözlülüğün aldığı o gün nasıl bir gündü? Yoksa siz hala uyanamadınız mı?

1|0
21|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Küçük olaylardan ders çıkarmak lazım. İlla büyük bir kazık yiyip uyanmaya gerek yok

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Ne kadar iç karartıcı bir gif.
    Farkına vardığımda geçmişe üzülmekle ondan ders çıkarmak arasında sıkıştım.

0|1
    0|0
  • aç gözlü olmadım 😄

0|2
    0|0
  • 7 yasimda okul kantininde surpriz yumurtami calmislardi, hayatimin ilk donum noktalarindandir

0|1
    0|0
  • pişmanlık hissedim o gün.
    ama mutluyum uyandım.

0|1
    0|0
  • su ana kadar kiminle eve ciksam hep ihanete ugradim son çıktığım kızlar da ailemin numarasını vardı erkek arkadaşınla fotoğraflarıni yollariz diye bana borçları olduğu halde hem vermeyip hem de zorla para odettiler

0|1
    0|0
  • Sağlığımla ilgili kötü bir sonuç aldığım hastanede onu sindirmeye çalışırken aldatildigimi ögrendigim o berbat gün

0|1
    0|0
  • Bir hikaye bulaşmış yüzüne
    Aksini kaybetmiş aynalar gözlerinde...(ismet özel)
    Masumiyeti veren saflığın gidişini seyrettim.

0|1
    0|0
  • Aynen uyandim👍

0|1
    0|0
  • ölüm gibi bir şey oldu ama kimse ölmedi :D :D

1|1
    0|0
  • Bol gözyaşlı birgün

0|1
    0|0
  • Uyanamadım

0|1
    0|0
  • Duygularımın yıkıldığı çok günler yaşadım ama açıl gözlü olmayı bir türlü başaramıyorum.

0|1
    0|0
  • Çok acıydı.

0|1
    0|0
  • O gün gelsin anlatırız

0|1
    0|0
  • ben uyanamadım

0|1
    0|0
  • olmaz olsun

0|1
    0|0
  • Berbat bir gündü

0|1
    0|0
  • Aldatildigimi öğrendim o gün ve ne yapabileceksin dedi delicesine sevdiğim adam... yikildim, kırıldım ama uyandım tesekkurler benim saf öküzum. .

0|1
    0|0
  • Kötü insanların bu hayatta daha iyi bir yerde olduğunu gördüğüm günden beri uyanığım.

0|1
    0|0
  • Kötü

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kendimi;
    Altın madalya almış yarışmacıya bakan bronz madalya almış yarışmacı gibi hissetmiştim

0|1
    0|0
  • ''Derisini değiştirmeyi bilmeyen yılan ölür..''

Kötü, pişmanlık içeren bir gündü ama yasanması gerekiyordu demek ki

0|1
    0|0
  • sevdiğim uğruna canımı verebileceğim kişi beni bırakıp başkasının kollarına gittiği gün benim tüm saf duygularım ds yok oldu

0|1
    0|0
  • Güzel.

0|1
    0|0
  • Tam anlamıyla olmadı daha.

0|1
    0|0
Yükleniyor...