Saf duygularınızın yıkılıp, yerini açık gözlülüğün aldığı o gün nasıl bir gündü?

Saf duygularınızın yıkılıp, yerini açık gözlülüğün aldığı o gün nasıl bir gündü?
Saf duygularınızın yıkılıp, yerini açık gözlülüğün aldığı o gün nasıl bir gündü? Yoksa siz hala uyanamadınız mı?

1|1
216

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Küçük olaylardan ders çıkarmak lazım. İlla büyük bir kazık yiyip uyanmaya gerek yok

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 20

• Ne kadar iç karartıcı bir gif.
    Farkına vardığımda geçmişe üzülmekle ondan ders çıkarmak arasında sıkıştım.

0|1
    0|0
  • su ana kadar kiminle eve ciksam hep ihanete ugradim son çıktığım kızlar da ailemin numarasını vardı erkek arkadaşınla fotoğraflarıni yollariz diye bana borçları olduğu halde hem vermeyip hem de zorla para odettiler

0|1
    0|0
  • aç gözlü olmadım 😄

0|2
    0|0
  • pişmanlık hissedim o gün.
    ama mutluyum uyandım.

0|1
    0|0
  • Bir hikaye bulaşmış yüzüne
    Aksini kaybetmiş aynalar gözlerinde...(ismet özel)
    Masumiyeti veren saflığın gidişini seyrettim.

0|1
    0|0
  • ben uyanamadım

0|1
    0|0
  • Sağlığımla ilgili kötü bir sonuç aldığım hastanede onu sindirmeye çalışırken aldatildigimi ögrendigim o berbat gün

0|1
    0|0
  • 7 yasimda okul kantininde surpriz yumurtami calmislardi, hayatimin ilk donum noktalarindandir

0|1
    0|0
  • Aynen uyandim👍

0|1
    0|0
  • ölüm gibi bir şey oldu ama kimse ölmedi :D :D

1|1
    0|0
  • Uyanamadım

0|1
    0|0
  • Duygularımın yıkıldığı çok günler yaşadım ama açıl gözlü olmayı bir türlü başaramıyorum.

0|1
    0|0
  • Çok acıydı.

0|1
    0|0
  • O gün gelsin anlatırız

0|1
    0|0
  • Bol gözyaşlı birgün

0|1
    0|0
  • olmaz olsun

0|1
    0|0
  • Berbat bir gündü

0|1
    0|0
  • Aldatildigimi öğrendim o gün ve ne yapabileceksin dedi delicesine sevdiğim adam... yikildim, kırıldım ama uyandım tesekkurler benim saf öküzum. .

0|1
    0|0
  • Kötü insanların bu hayatta daha iyi bir yerde olduğunu gördüğüm günden beri uyanığım.

0|1
    0|0
  • Kötü

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ''Derisini değiştirmeyi bilmeyen yılan ölür..''

Kötü, pişmanlık içeren bir gündü ama yasanması gerekiyordu demek ki

0|1
    0|0
  • Kendimi;
    Altın madalya almış yarışmacıya bakan bronz madalya almış yarışmacı gibi hissetmiştim

0|1
    0|0
  • sevdiğim uğruna canımı verebileceğim kişi beni bırakıp başkasının kollarına gittiği gün benim tüm saf duygularım ds yok oldu

0|1
    0|0
  • Tam anlamıyla olmadı daha.

0|1
    0|0
  • Güzel.

0|1
    0|0
Yükleniyor...