Annem bir tane su almış eczaneden, Distille SU diye, hiçbir şey yemeden içmeden onu içip diyet yapıyormuşsun?

- 2 gündür yatıyor. Araştırma da yapmadım pek kendi kafasına göre almışi gtimiş. Yatakta bütün gün, yemiyor içmiyor halsiz.

0|0
2|5

Kızlar Ne Diyor 2

• komaya kadar yolu var acil bir şeyler yesin. distile su saf su demek yani onu ictigi icin bir sey olmaz yemek yesin gecet

0|0
    0|0
    • 21gün

ya çok korkuyorum şimdi kafaya koymuş illa zayfılayacağım diye hafif bir göbek var. 3 senedir pilates yaptı , koştu en son bu başımıza geldi. 2-3 gün oldu bir şey falan yemiyor hiç. Koma derken naısl?

• 21gün

bilinci kaybolur geri çevirmek zor yani ciddi bir şey ikna edebilecek kim varsa yemek yedirsin

• Distile şu saf su demek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Böyle şeyler yalan dolan kardeşim boşverin bu diet ürünlerini, insan zayıflamak için kalorilere dikkat etmesi lazım vede spor yapması lazım.

0|0
    0|0
  • kadın hastanelik olur.. olmaz öyle saçmalık.. katı gıda şarttır.. gerekirse zorla yemek yedir.. at o ilacı. bu kadınlar öldürür adamı ya

0|0
    0|0
  • peki annene şunu sor;
    Suyun içinde kaç gram Karbonhidrat var?
    Suyun içinde kaç gram protein var?
    Suyun içinde kaç gram vitamin ve mineral var?

Saçmalıyorsunuz, oğlum git annene bişeler ver yesin ölecek lan kadın, karbonhidrat protein vitamin kullanmayan insan ölür lan. o suda da bunlar yoktur emin ol.

0|0
    0|0
    • 21gün

Distile su, normal çeşme suyunun belirli bir sıcaklıkta kaynatılarak içinde ki patajon maddeler ayrılıp tıbbi açıdan kullanılabilecek olan su haline getirilmesi işlemidir. Aynı zaman da distile suyun kaynatılması işlemin de içinde ki mineral miktarı yani suyun sertliği de azaltılmaktadır. Distile su mineral yoğunluğu ve ph seviyesi açısından insan hayatı için damardan ya da ağızdan kullanılabilecek bir su anlamına gelmemektedir. Bu suyun damardan kullanılması veya ağız yoluyla çok kullanılması halin de ölümcül sonuçlar doğurabilmektedir.

Kaynak : www.tibbiyardim.com/...edir-izotonik-su-nedir.html

ANNENİN HELVA FISTIKLI OLSUN STUTTGARTIN POSTA KODUNU GÖNDERECEĞİM KARGOYLA YOLLARSINIZ BANADA.

• lan neyin kafası bu lan distilr su hastanede cihazlada kullanilir

0|0
    0|0
  • İçirtme

0|0
    0|0
Yükleniyor...