Erkekler neden kız çocuklarını daha çok sever?

Ben şahsen son 2-3 yıldır kız çocuğu gördüğüm zaman dayanamıyorum. Sevesim geliyor. Çok tatlı oluyorlar. Erkek çocuklar nedendir bilmiyorum, bana sıcak gelmiyor. Eğer baba olursam kız çocuğumun olmasını çok isterim... Bu durum pek çok erkekte görünmektedir, bunun sebebi sizce nedir?
Erkekler neden kız çocuklarını daha çok sever?

1|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Her erkek sevdiği kadına benzeyen bir kız çocuğu ister

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bende kız çocuklarını daha çok severim nedeni de erkek çocuğu 2 3 yaşından sonra daha sevilmiyor ki döveceksin artık onu kız çocuğu öyle değil ömür boyu akıllı uslu tatlı oluyorlar 😂

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Valla bende babama çok düşkünüm şöyle bir durum var kızlar babalarına babalar kızlara oğullar annelere anneler oğullara düşkündür mesela?

0|1
    0|0
  • ben bir erkek çocuğum olsun istiyorum mesela. Demek ki karşı cinsteki çocuklar daha masum görünüyor bizlere...

0|2
    0|0
  • Cunku bir babanin en buyuk aski kizidir

0|1
    0|0
  • kızlara da erkek çocukları daha sevimli ve sempatik geliyor

0|1
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Cunku kiz cocuklari babasina duskundur ve erkek cocuklarina gore daha tatli ve cilveli olur. Baba artik koruma ic gudusuyle kizlara duskun oldugundan sevgisi ceker. Her zamanki mantik zit kutup birbirini ceker

2|1
    0|0
  • İç güdüsel bidurum bence daha çok korunmaya muhtaç gördüğümüz için olabilir bence

0|1
    0|0
  • valla erkek çocuğunun da kız çocuğunun da tadı başka

0|0
    0|0
Yükleniyor...