Irkçı bir insan mısınız?

Irkçılık denilince insanları aklına siyahi - beyaz ayrımı geliyor genellikle... Ben Milliyetçi biriyim ama ırkçı değilim... Ama japonlardan çinlilerden korelilerden pek haz etmiyorum sizce bu ırkçılığa giriyor mu?

Güncellemeler:
18gün Rızkı veren Hüdadır #imdidirilişvaktidir

0|0
18|26

Kızlar Ne Diyor 18

• Bende milliyetçiyim. Araplardan hoşlanmıyorum ve Hdp'li Kürtlerden. Sanırım Türk ırkıyla sorunu olanları sevmiyorum genel olarak.

0|4
    1|1
  • Onlardan bende pek haz etmiyorum. Bu ırkçılık değil ben o tarafların geleneklerini yasayis tarzlarını kendime çok ters buldugum için sevmiyorum.

0|1
    0|0
  • Allah'ın yarattığı bir insandan neden haz etmeyesinizki? Sonuçta o Sudan Sende Ateşten yaratılmadın ya ikinizde topraksınız ne olcacakki sonuçta ikinizinde gideceği yer aynı tıkanacak yerleriniz aynı :D neyse gaza geldim ben :DD

0|1
    0|1
    • 18gün

cenin ot böcek yiyorlar tanrı inançları farklı. Türkmenlere eziyet ediyorlar

• 18gün

Tabii sende haklısın öylelerine bende sinir oluyorum biz inek kesip yiyosak ki bu farz zorundayız onlarda öyle bir farz koşmuşlar kendilerine yapcak bişey yok ama şu varki türkmenleri koruyan japonlarda var

• Evet irkciyim
    Ya hepsin ya hic ya Türksün ya...

1|3
    1|3
  • giriyor. ırkçı değilim

0|1
    0|1
  • ırkcı degilim ama insanları ikiye ayırırım
    iyi insan ve kötü insan olarak

0|1
    0|0
  • k. rtler hariç disladigim bir irk yok

1|2
    0|1
  • Irkçı olmadığımı umuyorum, çünkü herkese adil davranmaya çalışıyorum ama zaman zaman bazı ırklara karşı istemsiz gelişen önyargılarım oluyor.

0|1
    0|0
  • ırkıma zararı dokunmayan ırkların dünya üzerinde yaşamasında sakınca görmüyorum :D

0|2
    0|0
  • Birazcık olabilir

0|1
    0|0
  • ırkçı degilimm

0|1
    0|0
  • Hayir

0|1
    0|0
  • etnik köken olabilir de ırkçı değilim

0|1
    0|0
  • değilim

0|1
    0|0
  • Evet, giriyor.

0|1
    0|2
  • bazı durumlarda evet.

0|1
    0|0
  • Hayır değilsin

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Hayır ırkçılık aptallıktır. Kimse bir başkasından üstün değildir. Kimse doğacağı coğrafyayı ırkı bölgeyi ten rengini seçemiyor. Dolayısı ile insanları seçemedikleri bu önemli şeylerden dolayı yargılamak ayrım yapmak aptallıktır. Hiç bir ırk başka bir ırktan üstün değildir.

0|2
    0|0
  • Irkçılığın ne olduğunu öğrenmelisin önce. Kendi ırkını üstün görmek demektir. Japonu çinliyi sevmemek değil. Yani ırkçılık olmuyor. Ama bunun dışında benim ırkım daha üstündür diyorsan ırkçılıktır. Japonu rusu çinliyi vs sevmemek ırk ayrımı oluyor kardeşim. Sorun varsa elimden geldiği kadar cevaplarım. İyi akşamlar :D

0|1
    0|0
  • Yok kardeşim bu ırkçılığa girmez bir etnik kökene aşırı kinin varsa bu ırkçılıktır,(yakma yok etme öldürme yaralama) kimse kimseyi sevmek zorunda değil.
    Bende kürtlerden yahudilerden haz etmiyorum ama gidip saygısızlık etmem kimseye. ya da şöyle söyleyeyim kaşınmadıkları sürece kaşımam kimseyi.

0|1
    0|1
    • 18gün

evet bende zarar vermem ama sevmiyorum

• 18gün

Yahudileri sevmem kendilerini üstün görüyorlar, kim ki onlar benden üstün görecek kendini, Emperyalist yahudileri sevmeme nedenim bu! Ayrıca eski kız arkadaşımda bir yahudiydi ve beni terk etti, buda extra bir neden!

Kürtlerin % 75 ini sevmiyorum çünkü içleri fesat ve şu ana kadar denk geldiğim doğru bir kürt yok hepsi yanlış insan. % 25 ide kendini geliştirmiş değerli insanlardır onlara lafım yok.

• 18gün

yahudiler öyle evet kürtlere kaarşı pkk sempatizanı olanlara kılım ama eğitimli vatanının yanında olanlarıda var

• Irkçı değilim ama kendi ırkımdan nefret etmeye başladım. Nedeni insanların sürekli dışa bakıp yargılamaları

0|2
    0|0
  • değilim

0|1
    0|0
  • Herkes kendi soyunu sever Avrupa kadar ırkçı olabilsek keşke

0|1
    0|0
  • Anlam çıkaramadım :D Ama ben ırkçı değilim insan insandır nereden gelirse gelsin. Bazı ırklardan arkadaşlarım mevcut. Değişik kültürlerin yemeklerini yemek güzel oluyor :D Ramen yediğimi hatırlıyorum :D

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • giriyor. ırkçı değilim

0|1
    0|0
  • degilimm irkci

0|1
    0|0
  • Hayır değilim, bana göre ırk kavramı yoktur.

0|1
    0|1
  • Dış görünüş olarak kadınlarını beğenmem Asya' yı büyük baz alalım. Hindistan, Çin, Kore, Tayland, Filipinler gibi ülkeler. Bu ırkçılık olmaz mesela. İyi insanlardır orasını bilemem. Japon hatunlar güzel olabilir Asyalı olmalarına karşın.

0|1
    0|0
  • hayır beaa

0|1
    0|0
  • ırkçı değilim

0|1
    0|0
  • ALLAH korusun.

0|1
    0|0
  • ben benim ırkımı sevmeyenleri sevmiyorum...

0|2
    0|0
  • Girmiyor

0|1
    0|0
  • 2 şeyi sevmem ırkçılığı ve zencileri :D

0|1
    0|0
  • Türkçüyüm, ırkçıyım.

0|1
    0|0
  • Nefret ederim ırkçılıktan devletin başındaki şrefsiz diye bütün halkı şrefsiz olacak hali yok hiç bir halka karşı ırkçı değilim

0|1
    0|0
  • Türk millyetçisiyim ama ırkçı değilim. Sonuçta doğarken hiç kimse milletini kendisi seçmiyor ya

0|1
    0|0
  • Giriyor

0|2
    0|0
  • Kürtleri seviyomusun

0|1
    0|0
  • Hayatta nefret ettiğim sevmediğim iki şey vardır:

1) Irkçılık
    2) Kürtler.

0|2
    0|0
  • Çok tatlısın 😍 biseksuellik varsa bu yorumu beğen 😅

0|1
    0|0
    • 18gün

genel olarak herkesin yorumunu begeniyorum :D bugün yürüyen yürüyene bana biseksüellik ne biliyor musun tam onu sor önce bana :D

• 17gün

Neyle alakalı onu soyle hangi konuda

• 17gün

Ozel birseyi buradan soramam ki ☺😉

• bende ırkcıyım kurtlerı sevmıyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...