Yarın seçim olsa oyunuz kime? Anketli? Emperyalistler dolar üzerinden iktidara oy kaybettirmek istiyorlar. Tutmayacak?

Ben özünde Türk milliyetçisi turan ruhlu bir insanım. Bir o kadarda elit ve takıntılı birisiyimdir. Az bir şey param vardı. Dolar 2.95 lerde iken 4000 dolarım vardı. Ama böyle olacağını bilemedim. 3.10 ken almadım 3.20 ykende düşer diye almadım. En son dolar uçtu. Ben paramın dolar bazında artmasını isteyen takıntılı biri olan biriyimdir. Ama bu doları kasıtlı yapıyorlar. Akpyi iktidardan düşürebilir miyiz umuduyla. 11000 liram var. Doların 3.40 olacağını biliyom. Ama almıyorum almıyacamda. Ben doları çok seven biriydim. Dolar bazında para eridi. Ama yarın seçim olsa oyumu AK Partiye atarım. Başkanlığada evet diyecem. Değil dolar kıyamet kopsa yine Erdoğandan vazgeçmiyorum. Dolara nasıl saldıracağını şaşırdı yabancılar. Her yerden alıyorlar en tavandan bileee.

Dolar orysp ccg fetullahçılardan sonra böyle oldu. yoksa 15 temmuza kadar en fazla 3.05ti.

• 1 DOLAR 5 LİRADA OLSA OYUM AK PARTİYE
    29%(4)23%(7)Oy Ver18%(3)
  • MHP
    29%(4)32%(10)Oy Ver35%(6)
  • VATAN PARTİSİ
    0%(0)0%(0)Oy Ver0%(0)
  • CHP
    42%(6)32%(10)Oy Ver24%(4)
  • DSP
    0%(0)3%(1)Oy Ver6%(1)
  • LDP
    0%(0)0%(0)Oy Ver0%(0)
  • hdp
    0%(0)10%(3)Oy Ver17%(3)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0

En İyi Kız Görüşü

• bu adama can kurban r. t. e.

1|2
    1|1

En İyi Erkek Görüşü

• benim zararım senin paran kadar dolar 2.82 iken 27 bin dolar alacak param vardı o zamanlar bu kadar yükselmez diyordum. sonra 3.10 lara çıktı geri 2.92 lere geldi köyde internetsiz ortamda olduğum için almaya fırsatım olmadı altın 123 lere geldi acaba 120'ye inermi derken oda gitti bize kaldı gene, arsa daire GİBİ GAYRİMENKUL YATIRIMI umarım onu bari alırım.100.000 tl çarçur olup gidecek yoksa...

0|1
    0|0
    • bak kardeş ben çekirdekten yetiştim severim bu dolar işini. işim olsa asgari ücret alsam yine para biriktiririm. bak bu yorumumu gel dinle. ne kaybedersinki. O 100.000 NİN hepsine bankaların birinden hesap açtır o tüm paraya kiloyla gümüş al. ve sadece 2017nin sonuna kadar bekle. 1 kilo gümüş 1820 lira civarı. Gümüşü 180 dende yarın alabilin. Düşşe düşse en çok 1.72 ye gelir. ama 2017nin sonuna kadar bekle. ve gör mutlu sonu. Bak araştır bu gümüşüüüü. benim 6 kilo 20 gram gümüşüm var. 55 kilo gümüş alsan 100 bine 2017 sonuna kadar paran en az 150 160 bin olur. refarans verebilirim sana bu konuda

• iyide kardeşim nefret ettim altından sende 108'den alıp 2 sene sonra 82'den bozdursan gene alayım demezsin. biz 2005 yılında altınları bozup 52000 liraya daire aldığımızda tam altın 120 lira idi sonra kaç para oldu 680 lira yani ons'un 1900 dolarla zieve yaptığı zaman ben 1 daire yerine 3 daire alırdım. yatırımda şansım yok. bende millete altın tavsiye ediyorum ama kendim almıyorum. sadece şu yönden almak istiyorum gelecek 10 yıl karanlık 3. dünya savaşı kapıda elimizde altın birikimi olması lazım. suriye gibi olursak ev arsa para etmezki.

• bak önümüzdeki sene dünyada ekonomik kriz çıkacak. parana git kuveyttürkten fiziki gram al. ya da banka hesabından kilo kilo gümüş al.

Kızlar Ne Diyor 2

• CHP..

0|0
    1|0
  • oyum akpye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• başlığı okuduğumda nasıl bir seçmen olduğunu anladım. senin kafa saman la çalışıyor , biri illa sizi güdecek

0|0
    0|1
  • Teroristleri besleselerde yinede CHP ye!

0|1
    1|0
  • Gerızekalılar AKP ye atsın

1|2
    1|2
    • Q9 yaşında veled.. AKP den başka iktidar bile görmedin ömründe. AKP den önceki iktidarın son gününde 3-5 yaşında bişeydin ötüyosun burda😄

• Adam olabilseydin tanımadığın insanlara canım demezdin. Artık sen ne olduğunu kendin düşün😉

• Sen tanıyabilecek bir karakterin olduğu nerden çıkardınki

• Ulan başkanlık sistemi seçiminde benim oyumla bu ileri zekalı arkadaşın oyu bir mi olacak?

1|0
    0|3
  • Mhp'ye.

0|0
    0|0
Yükleniyor...